Vienreizējās lietošanas kostīms Coverall

Vienreizējās lietošanas kostīms Coverall

1. Rāvējslēdzējs ar noslēdzamu vētras atloku palīdz nodrošināt papildu aizsardzību pret piesārņotājiem 2. Antistatiska ārstēšana abās pusēs var palīdzēt samazināt statisko uzkrāšanos 3. Pastiprināts gusset starp kājām palīdz nodrošināt lielāku izturību, vienlaikus saliekot un tupējot 4. Bezšuvju pleci un piedurknes...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

1. Rāvējslēdzējs ar noslēdzamu vētras atloku palīdz nodrošināt papildu aizsardzību pret piesārņotājiem

2. Antistatiska ārstēšana abās pusēs var palīdzēt samazināt statisko uzkrāšanos

3. Pastiprināts gusset starp kājām palīdz nodrošināt lielāku izturību lieces un tupēšanas laikā

4. Bezšuvju plecu un piedurkņu virsmas nodrošina papildu izturību un aizsardzību


coverall

Mēs esam izveidojuši vienreizlietojamos aizsargapvalka pārsegus ar optimālu daudzpusību, ērtībām un ērtu lietošanu, kam ir uzlabota konstrukcija un ērts dizains, kas nodrošina uzlabotu kvalitāti un ilgstošu komfortu, kas jūsu darbiniekiem nepieciešams labi paveiktam darbam.


Paplašināta galvas aizsardzība


Nodrošiniet saviem darba ņēmējiem aizsardzību, kas nepieciešama, lai uzņemtos visu, kas nāk viņu ceļā. Šim aizsargpārklājam ir zema profila trīs paneļu pārsegs, kas rāvējslēdzēju līdz zodam nodrošina paplašinātu galvas aizsardzību, piedāvājot aizsardzību pret noteiktiem viegliem šķidruma šļakatām un bīstamiem putekļiem.


Esiet ērti darbā


Mazāk traucēkļu nozīmē mazāk kļūdu un mazāk iespēju gūt traumas darbā. Mūsu aizsargpārklājiem ir izturīgs, bet viegls PE lamināta materiāls ar elpojošu aizmugurējo paneli, kas izgatavots no Spunbound Meltblown Spunbound (SMS) materiāla. Elpojošs aizsargmateriāls palīdz uzturēt darbiniekus ērti darbā.


Nav problēmu piemērots un komforts


Nodrošiniet komfortu un daudzpusību, vienlaikus aizsargājot jūsu darba ņēmēja drošību ar mūsu aizsargpārklājiem. Pateicoties mīkstajām, adītajām aprocēm un elastīgajām jostasvietām un potītēm, mūsu vienreizējās lietošanas pārsegi ērti paliek savā vietā. Šī segas vieglā lamināta konstrukcija ir paredzēta, lai darba laikā uz ķermeņa justos mīkstāka un labāk pārklāta ar komfortu.


Hot Tags: vienreizējās lietošanas uzvalka pārvalks, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā

Izmeklēšana

Jums varētu patikt arī