Atšķiras no slimības

- Apr 14, 2019-

Atšķiras no slimības

Ja slimības tērps ir tikai ikdienas tērps, vai ārsts var strādāt vairāk nekā desmit stundas? Prasības ķirurģiskajam apģērbam vispirms jālieto bez diskomforta, un, otrkārt, ārsts nedrīkst traucēt normālu darbību un, visbeidzot, ķirurģisko uzvalku. Lai nodrošinātu pilnīgu klusumu un piesārņojumu, tas ir svarīga pacienta aizsardzība.

Slimnīcā prasības attiecībā uz ārsta ķirurģisko tērpu ir daudz vairāk nekā šīs. Ja ārsts nejauši sagrauj ķirurģisko kleitu uz zemes vai citiem priekšmetiem, tas nekavējoties jānomaina.

Šādas stingras prasības ir pamatprincipi, lai nodrošinātu darbības netraucētu darbību. Tādēļ, iegādājoties ķirurģiskos tērpus, slimnīca atradīs profesionālu ražotāju, kas vienu reizi veiks pasūtījuma veikšanu. Vai slimie apģērbi ir vienādi? Ķirurģiskās kleitas mērķis ir ķirurgam. drošību.

Laipni lūdzam lasīt:

1. Neaustā auduma svars nav mazāks par 20 gramiem.

2. Katras slimības tērpa sastāvdaļas virsmai jābūt tīrai un sakoptai, un nedrīkst būt caurumi, svešķermeņi, traipi un smagas grumbas.

3. Pacienta apģērbs ir jāsalīko vienmērīgi, bez spraugām un bez šuvēm.

4. Pacienta aseptiskā procedūra apstiprina produkta sterilitāti.

5. etilēna oksīda atlikušajam daudzumam nevajadzētu pārsniegt 10 g / g.

Kā izmantot vienreizēja slimības pakalpojuma darbības rādītājus ir paplašinājums: 2em; Vienreizlietojamo slimību skaitu nevar izmantot atkārtoti pēc lietošanas, un to vajadzētu lietot pareizi, ja to izmanto. Sekojiet līdzi izmantotajām procedūrām. Iepriekš minētā ir neliela sērija, ar kuru jums var dalīties. Vienreizlietojamie medicīniskie pakalpojumi izmanto veiktspējas rādītājus un cer, ka jums palīdzēs .

Ja medicīnas un veselības produktu co., Ltd ir sagatavojusi jums šo "Vai slims uzvalks ir šāds?" ir noderīga ikvienam, es ceru, ka to iekasēšu. Ja ir kāds trūkums, es ceru, ka jūs to varat norādīt mums. Ļaujiet mums ir vairāk panākumu.