Atšķiras no slimības

- Apr 10, 2019-

Atšķiras no slimības

Vai jūs zināt kaut ko par Health Care Products Co., Ltd? Šodien Medical Hygiene Products Co., Ltd. Xiaobian sniegs jums detalizētu ievadu par slimības uzvalku un uzzinās vairāk par medicīnas produktu co., Ltd.

Ja ķirurģiskais tērps ir tikai gadījuma raksturs, vai ārsts var strādāt vairāk nekā desmit stundas? Prasības ķirurģiskajai kleitai vispirms jālieto bez diskomforta, un, otrkārt, ārsts nedrīkst traucēt normālu darbību. Nodrošināt absolūtu klusumu un nekādu piesārņojumu ir svarīga pacienta aizsardzība.

Slimnīcā prasības attiecībā uz ārsta ķirurģisko tērpu ir daudz vairāk nekā šīs. Ja ārsts nejauši sagrauj ķirurģisko kleitu uz zemes vai citiem priekšmetiem, tas nekavējoties jānomaina.

Šādas stingras prasības ir pamatprincipi, lai nodrošinātu vienmērīgu darbības darbību. Tādēļ, iegādājoties ķirurģiskos tērpus, slimnīca atradīs profesionālu ražotāju, kas vienu reizi veiks pasūtījuma veikšanu. Vai slimie apģērbi ir vienādi? Ķirurģiskās kleitas mērķis ir ķirurgam. drošību.

Jūs varat zināt:

1. Neaustā auduma svars nav mazāks par 20 gramiem.

2. Katras ķirurģiskās somas sastāvdaļas virsmai jābūt tīrai un sakoptai, un nedrīkst būt caurumi, svešķermeņi, traipi un smagas grumbas.

3. Ķirurģiskajam maisiņam jābūt vienmērīgi iešūtam, bez spraugām un vīlēm.

4. Ķirurģisko iepakojumu sterilizē ar apstiprinātu aseptisku procedūru.

5. etilēna oksīda atlikušajam daudzumam nevajadzētu pārsniegt 10 g / g.

Vienreizlietojamiem ķirurģiskiem komplektiem tos nevar izmantot atkārtoti pēc lietošanas. Lietojot tos, tie ir jāizmanto pareizi un jāizmanto saskaņā ar procedūrām. Iepriekš minētais ir Xiaobian kopīgās vienreizējās lietošanas ķirurģijas komplekta veiktspējas indekss. Es ceru jums palīdzēt.