Vienreizlietojamās maskas ir sava veida aizsarglīdzekļi, kurus bieži izmanto medicīnas nozarē.

- Apr 23, 2019-

Vienreizlietojamās maskas ir sava veida aizsarglīdzekļi, kurus bieži izmanto medicīnas nozarē. Tajā pašā laikā vienreizējās lietošanas maskas izmanto arī citās nozarēs, piemēram, tajās, kas darbojas bīstamās gāzes vai tvaika vidēs. Viens no maskas produktiem ir vienreizlietojama maska.

Vienreizējās lietošanas maskas ir putekļu izturīgas un pret toksiskas, un tās var filtrēt cilvēka organismam toksiskas vielas, kas ir ļoti svarīgas veselībai. Aušanas putekļu maskas ir tikai aizsargierīces elpošanas orgāniem, kas aizsargā cilvēku elpošanas orgānus no kaitīgām vielām. Tas parasti sastāv no maskas un filtra kārtridža. Filtra kasetne satur adsorbentu vai sorbentu, un adsorbcijas efekts ir ļoti labs; dažas filtru kasetnes ir aprīkotas arī ar filtra slāni, lai vienlaikus novērstu aerosolu. Militāro antivīrusu masku galvenokārt izgatavo no aktīvā oglekļa auduma, vai ārējais slānis ir izgatavots no ūdensnecaurlaidīga un eļļas izturīga auduma, tiek izmantots stikla šķiedras filtra materiāla iekšējais slānis un poliuretāna putas, kas piesūcinātas ar aktīvā ogle ir apakšējais slānis, ko var uzbrukt indīgas gāzes. Nodrošināt pagaidu aizsardzību. Ir daudz veidu respiratori, bet pēc struktūras un darba principa tie ir galvenokārt iedalīti divās kategorijās: gaisa filtru maskas un gaisa padeves maskas.

(1) Gaisa filtra maska vai vienkārši filtra maska darbojas, filtrējot kaitīgo vielu saturošo gaisu caur maskas filtra materiālu un pēc tam ieelpojot. Filtra maskas struktūra ir sadalīta divās daļās, no kurām viena ir maska galvenā virsma, bet otra ir filtra materiāla daļa, ieskaitot filtru kokvilnu putekļu izturīgai un ķīmiskai filtra kārbai anti-virus.

(2) Gaisa padeves maska attiecas uz tīru gaisa avotu, kas tiks izolēts no kaitīgām vielām. To var nosūtīt uz cilvēka seju, lai caur elpošanas cauruli un masku caur elpošanu veiktu dinamisku darbību, piemēram, gaisa kompresoru un saspiestu gāzes balonu.

Vienreizējās lietošanas masku lomu ikdienas dzīvē nevar ignorēt, var novērst vīrusu infekcijas, piemēram, aukstā ziemā, var uzlabot mutes dobuma un elpošanas sistēmas siltuma pasākumus, tāpēc tas ir viens no produktiem, ko nevar atdalīt no veselības aprūpi.

Nacionālā ekonomikas un tirdzniecības komisija ir izdevusi "Darba aizsardzības produktu sniegšanas standartus", kas nosaka noteikumus par to, kā visiem darba devējiem un iestādēm, piemēram, uzņēmumiem un atsevišķām ekonomiskām organizācijām valstī, jāparedz un jāizmanto darba aizsardzības raksti. Šodien Xinxiang Medical Devices Co., Ltd. atgādina jums par standarta galveno saturu:

1. Valsts īsteno drošības produkcijas licenču sistēmu speciāliem darba aizsardzības pantiem. Īpašiem darba aizsardzības priekšmetiem, ko iegādājas, izplata un izmanto darba devējs, ir jābūt drošības produkcijas licencei, produktu sertifikācijai un drošības novērtējuma sertifikātam.

2. Darba devējs izveido un pilnveido vadības sistēmas, lai iegādātos, pieņemtu, uzglabātu, izplatītu, izmantotu, aizstātu un nodotu ekspluatācijā darba aizsardzības līdzekļus. Drošības un tehniskais departaments pieņem iegādāto darba aizsardzības pantu pārbaudi.