Kā izvēlēties labus vienreizējās lietošanas cimdus

- Apr 24, 2019-

Kā izvēlēties labus vienreizējās lietošanas cimdus

1. Aplūkojiet materiālu: Vienreizējās lietošanas cimdi ir izgatavoti no jauna materiāla no polietilēna. Jaunais materiāls ir netoksisks un garšas, ar labu pārredzamību, drošību un higiēnu, un var tieši sazināties ar pārtiku. Neizvēlēties pārstrādāto materiālu daļiņu ražošanu, piemēram, melnā, pat tumšā melnā krāsā, garša, sanitārija nav standarta.

2. Paskaties uz izskatu: kvalificētais zīmogs ir labs, pilošs ūdens neplūst, tādā veidā, ka, saskaroties ar taukainiem, ūdens traipiem, krāsu nav viegli lauzt, stingrība ir laba, un spriedze ir stipra, un tā var aizsargāt mūsu rokas no eļļas traipiem.

3. Aplūkojiet biezumu: vienreizējās lietošanas cimdu biezums ir tieši saistīts ar viena grama svaru. Vispārīgi runājot, viena cimdu svars ir biezs, viena grama svars ir plānāks, plānas cenas ir lētākas, bet lietošanas līmenis ir zems un viegls. Jo lielāks ir biezums, jo augstāka cena. Šis cimdu veids ir spēcīgs barjeras īpašums, un to nav viegli pārraut. Tas ir izturīgāks pret eļļu, ūdeni un netīrumiem.

4. Aplūkojiet izmēru: izvēlieties pareizo izmēru modeli, pievērsiet uzmanību atbilstošā izmēra faktiskajam izmēram, lai būtu precīzāks, jūs varat izmērīt pirms pirkuma, parasti no vidējā pirksta līdz rokas garumam. un plaukstas platums. Ir daudz vieglāk izvēlēties cimdu izmēru, pamatojoties uz izmērīto izmēru, padarot to viegli izvēlēties pareizo izmēru. Nevar būt pārāk garš, nevar būt pārāk īss, nevar būt pārāk liels, vispārējais kopējais lielums ir liels, vidējs, mazs. Izvēlieties atbilstoši savām vajadzībām.

5. Aplūkojiet iepakojumu: izvēlieties iepakojumu ar ražošanas licences sertifikātu, higiēnas pārbaudes ziņojumu un iesniedziet pārbaudes sertifikātu; ārpakalpojumus ražošanas datumu, glabāšanas laiku, ražošanas partijas numuru, ražotāja adresi iepakojuma cimdus, svaru, garumu, platumu, biezumu utt. Informācija, produktu drošība.

6. Paskaties uz ražotāju: Vienreizējās lietošanas cimdi tiek ražoti parastās rūpnīcās. Vispārējās kvalifikācijas ir pilnīgas, darbnīcu standarti, procesu ražošana atbilst nozares standartiem, un tiek atlasītas mazās darbnīcas un melnās rūpnīcas. Veselības pēcpārdošanas garantijas nav.

Iepriekšminētie ir divi svarīgi punkti, kas jāpievērš uzmanība, pērkot vienreizējās lietošanas cimdus. Es ceru, ka, iegādājoties, jūs varat atsaukties uz iepriekš minēto saturu.

Saistītie produkti

Vienreizējās lietošanas cimdi, mēs visi zinām, ka tas ir noderīgi. Šajā kategorijā vienreizējās lietošanas cimdi parasti ir sadalīti ultra-plānos modeļos, parastos modeļos, biezākos modeļos un īpaši biezos modeļos. Īpaši plāno vienreizējās lietošanas cimdu izmantošanas diapazons: var tikt izmantots kā roku veidnes, gaiši vārīti veikali un citas uzkodas, ultra-plānie modeļi ir biezāki, tāpēc pamatprasības joprojām ir relatīvi zemas; parastie vienreizējās lietošanas cimdu modeļi, Izmantojiet plašu restorānu, cepšanas, zobārstniecības, krāsu uc klāstu; biezāki vienreizējās lietošanas cimdu modeļi, kurus izmanto klīnikās, eksperimentos, mājas darbos, frizieros, restorānos, suši utt .; Ir darba ņēmēji, kuriem ir noteiktas prasības attiecībā uz biezumu, piemēram, jūras veltes pīlings, mīcīšanas nūdeles, pildījuma pildīšana, aukstās krāsošanas un krāsošanas darbnīcu sajaukšana un eksperimenti.