Kā pareizi lietot medicīnisko vienreizējo maska?

- Apr 15, 2019-

Kā pareizi lietot medicīnisko vienreizējo maska?

Tagad, kad dodos uz slimnīcu, ir daudz cilvēku. Es jūtu, ka gaiss ir mainījies. Es esmu sālīts, ievainots un urīns. Koridors ir pilns ar cilvēkiem. Gaiss ir ļoti slikts. Daudzi cilvēki valkā vienreizējās maskas. * ***** Valkājiet vienreizējās maskas un uzlieciet vienreizējās maskas. Tālāk ir aprakstīta vienreizējās lietošanas masku lietošana internetā.

Parasti vienreiz lietojamā sanitārā vienreizējā maska, ko mēs iegādājamies aptiekā, ir medicīnas vispārējā ķirurģiskā vienreizējā maska. Tam ir divas puses - tumšāka puse - zilā puse ir vērsta uz āru, gaišākā puse ir vērsta uz iekšpusi, tuvu mūsu. Seja.

Galvenie piesardzības pasākumi, lietojot vienreizējās lietošanas maskas, ir:

1. Vienreizlietojamām maskām ir baltas un zilas puses, baltā puse ir vērsta uz iekšu un metāla joslas puse uz augšu. Pirmkārt, sasiet apakšējās divas siksnas kakla aizmugurē un pievelciet! Vienreizējās lietošanas maskas apakšējās malas novietošana pie zoda saknes;

2. Izvelciet vienreizējās maskas augšējo malu, nosedziet muti un degunu ar vienreizējās lietošanas masku un velciet divas siksnas uz augšu uz auss aizmuguri un piestipriniet to pie galvas.

3. Izmantojiet divus pirkstus, lai nospiestu vienreizējās lietošanas maskas augšējo daļu, lai padarītu to tuvu deguna ādai, pēc tam pakāpeniski pārvietojiet pārtiku uz sāniem, kas ir visa vienreizējās lietošanas maska, kas atrodas sejas ādas tuvumā.

Vienreizlietojamā maska ir aizsargājoša vienreizējā maska, kas aizsargā cilvēka elpošanas sistēmu no kaitīgām gāzēm no ārpasaules. Tam piemīt pagaidu iedarbība uz cilvēka ķermeni un aizsargā cilvēka ķermeni, filtrējot kaitīgās vielas. Tas var efektīvi izolēt kaitīgās vielas un ļaut cilvēkiem elpot tīru gaisu.

Vienreizlietojamām maskām ir ļoti laba ietekme, un tās ikdienas vajadzībām ir ikdienas vajadzības. Ikdienas dzīvē tai parasti ir šāda nozīme:

1. Vīrusa augstā sastopamības periodā tas var efektīvi novērst vīrusa izplatīšanos un samazināt cilvēku saslimšanas iespējamību;

2, aukstā ziemā, var palielināt cilvēku siltuma pasākumus elpošanas sistēmai, ir ļoti izplatīts veids, kā uzturēt siltu, veselības aprūpi;

3. Gadā, kad gaisa kvalitāte nav līdzvērtīga standartam, tā var novērst kaitīgu vielu invāziju un ievērojami samazināt elpošanas ceļu slimību rašanos;

4. Veicot dažas toksiskas darbības, vienreizējās lietošanas maskas var labi aizsargāt cilvēka ķermeņa veselību un samazināt kaitīgo vielu ieelpošanu.

Vienreizējās lietošanas maskas ir ļoti bieži sastopamas lietas gan dzīvē, gan darbā. Lielāka loma ir cilvēku veselības aizsardzībai un cilvēku elpošanas sistēmas aizsardzībai.