Vienreizējās lietošanas masku nozīme ikdienas lietošanā

- Apr 18, 2019-

Vienreizējās lietošanas masku nozīme ikdienas lietošanā

Vienreizlietojamās maskas ir sava veida aizsarglīdzekļi, kurus bieži izmanto medicīnas nozarē. Tajā pašā laikā vienreizējās lietošanas maskas izmanto arī citās nozarēs, piemēram, tajās, kas darbojas bīstamās gāzes vai tvaika vidēs. Viens no maskas produktiem ir vienreizlietojama maska.

Vienreizējās lietošanas maskas ir putekļu izturīgas un pret toksiskas, un tās var filtrēt cilvēka organismam toksiskas vielas, kas ir ļoti svarīgas veselībai. Aušanas putekļu maskas ir tikai aizsargierīces elpošanas orgāniem, kas aizsargā cilvēku elpošanas orgānus no kaitīgām vielām. Tas parasti sastāv no maskas un filtra kārtridža. Filtra kasetne satur adsorbentu vai sorbentu, un adsorbcijas efekts ir ļoti labs; dažas filtru kasetnes ir aprīkotas arī ar filtra slāni, lai vienlaikus novērstu aerosolu. Militāro antivīrusu masku galvenokārt izgatavo no aktīvā oglekļa auduma, vai ārējais slānis ir izgatavots no ūdensnecaurlaidīga un eļļas izturīga auduma, tiek izmantots stikla šķiedras filtra materiāla iekšējais slānis un poliuretāna putas, kas piesūcinātas aktīvā ogle ir apakšējais slānis, ko var uzbrukt indīgas gāzes. Nodrošināt pagaidu aizsardzību. Ir daudz veidu respiratori, bet pēc struktūras un darba principa tie ir galvenokārt iedalīti divās kategorijās: gaisa filtru maskas un gaisa padeves maskas.

(1) Gaisa filtra maska vai vienkārši filtra maska darbojas, filtrējot kaitīgo vielu saturošo gaisu caur maskas filtra materiālu un pēc tam ieelpojot. Filtra maskas struktūra ir sadalīta divās daļās, no kurām viena ir maska galvenā virsma, bet otra ir filtra materiāla daļa, ieskaitot filtru kokvilnu putekļu izturīgai un ķīmiskai filtra kārbai anti-virus.

(2) Gaisa padeves maska attiecas uz tīru gaisa avotu, kas tiks izolēts no kaitīgām vielām. To var nosūtīt uz cilvēka seju, lai caur elpošanas cauruli un masku caur elpošanu veiktu dinamisku darbību, piemēram, gaisa kompresoru un saspiestu gāzes balonu.

Vienreizējās lietošanas masku lomu ikdienas dzīvē nevar ignorēt, var novērst vīrusu infekcijas, piemēram, aukstā ziemā, var uzlabot mutes dobuma un elpošanas sistēmas siltuma pasākumus, tāpēc tas ir viens no produktiem, ko nevar atdalīt no veselības aprūpi.

Medicīniskās vienreizējās maskas tiek izmantotas plašā pielietojuma diapazonā gan medicīnas nozarē, gan ikdienas dzīvē, kā arī vidēs ar zemu kaitīgo gāzu un tvaiku līmeni. Tajā pašā laikā medicīnas vienreizējās lietošanas maskās to parasti apstrādā, sašūtot ar plānu pulverveida kokvilnas audumu.

Ir daudz veidu medicīnas vienreizējās lietošanas maskas, un mēs parasti tos sadala gaisa padeves medicīnas vienreizējās maskās un ar gaisa filtru medicīniskās vienreizējās lietošanas maskās. Turklāt medicīnas vienreizlietojamās maskās gaisa filtrus izmanto medicīnas vienreizējās maskas, lai novērstu kaitīgo gāzu iekļūšanu cilvēka ķermenī caur gaisu, tādējādi nodrošinot filtrēšanu. Gaisa padeves tipa medicīnas vienreizējās lietošanas maskā kaitīgās vielas tiek izolētas un kustība tiek izmantota, lai nodrošinātu elpošanu caur masku. Salīdzinājumam, vairāk izmanto filtra tipa vienreizējās lietošanas maskas.