Slimnieka uzvalks. Kāda ir ķirurģiskās kleitas ietekme?

- Apr 12, 2019-

Slimnieka uzvalks. Kāda ir ķirurģiskās kleitas ietekme?

Šodien mēs sniegsim jums analīzi par galvenajām izejvielām, ko izmanto sterilos ķirurģiskajos tērpos. Mēs ceram, ka, pateicoties mūsu ievadam, jums būs dziļāka izpratne par tādiem jautājumiem kā Medical Hygiene Products Co., Ltd.

Slims uzvalks ir apģērbs, ko ārsts valkā operācijas laikā. Produkts ir izgatavots no neaustiem audumiem kā galvenās izejvielas. Un tam piemīt laba caurlaidība, izturība pret baktērijām, ūdens izturība. Vispārējā stila dizainā ir divi maisiņi starp kaklu un vidukli. To valkājot, tas ir apgriezts. Piestipriniet siksnu un piestipriniet cimdus. Slimnieka uzvalka galvenais uzdevums ir izolēt baktērijas no infekcijas un pasargāt ārstu no inficēšanās, lai tas neizraisītu sekundāru infekciju pacientam.

Slimās drēbes ir jātur plakanas, un nevajadzētu būt nepilnībām, traipiem utt. Ja ir šīs problēmas, tās nevar izmantot, šūšanas adatas ir vienmērīgas, un šuves nav atļautas. Pirms lietošanas pārbaudiet, vai iepakojums ir neskarts, hermētisks, hermētisks, iztur normālu transportēšanu un uzglabāšanu, un apstipriniet produkta faktisko glabāšanas laiku un izmantojiet to derīgā laikā.

Ja pacients atrodas ražošanas procesā, ir nepieciešama stingra kvalitātes pārbaude, lai nodrošinātu, ka produkts var tikt pārdots pēc tam, kad tas ir kvalificēts. Tā tiek ievietota vidē bez kodīgām gāzēm, relatīvais mitrums ir zems, temperatūra ir piemērota ķirurģijai, un tiek analizētas galvenās izejvielas, kas tiek izmantotas sterilajā ķirurģiskajā kleita. laba ventilācija.

Raksti, kurus jūs varētu interesēt:

Ķirurģiju veic katras slimnīcas medicīnas personāls, un daudzi pacienti arī uzskata, ka operācijas drošība ir atkarīga no ārsta, kurš ir atbildīgs par nazi, lai gan tas ir ļoti svarīga ķirurga daļa. Droša ķirurģiskā vide ir arī ļoti svarīga katras operācijas daļa. Ķirurģiskais tērps ir arī darba apģērbs, kas jāvalkā katram mūsu medicīnas darbiniekam. Mums ir ļoti svarīgi, lai mums būtu droša darba vide.

Pirms jebkuras patoloģiskas operācijas slimnīcai jābūt pilnībā dezinficētai. Tīra un sterila ķirurģiska vide var nodrošināt pacienta infekciju operācijas laikā. Ja nav drošas vides, tas ne tikai izraisīs slimību. Organisma infekcijas izraisa baktērijas, un šīs baktērijas var arī inficēt mūsu veselības aprūpes darbiniekus. Darba apģērbu valkāšana operācijas laikā var ļoti efektīvi novērst baktērijas visā procesā, lai mēs varētu nodrošināt mūsu pacientu drošību un aizsargāt mūsu veselības aprūpes darbiniekus.

Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai ķirurģiskā tērps veiktu operācijas, lai aseptiski apgalvotu, ka ķirurģiskā kleita var garantēt operācijas drošību. Tas ir svarīgs mūsu darbības drošības elements un ir būtisks elements operācijas telpā. Daudzas slimnīcas šodien arī ir ļoti norūpējušās par pirkumiem. Regulāra ražotāja izvēle ļaus mums iegādāties drošus un drošus produktus.

"Palīdzēs jums palīdzēt" galvenajās izejvielās, ko izmanto sterilās ķirurģiskās drēbēs ", un citu rakstu par vienreizlietojamiem ķirurģiskiem apģērbiem. Mēs rūpīgi sagatavosim vairāk informācijas par Medical Hygiene Products Co., Ltd. saturu, ja nevēlaties to palaist garām, ieteicams. Savākt mūsu mājas lapu!