Medicīnisko slimību apģērbu izejvielām jābūt antistatiskām. Kādai vajadzētu darbnīcu personāla valkāšanai?

- Apr 09, 2019-

Medicīnisko slimību apģērbu izejvielām jābūt antistatiskām. Kādai vajadzētu darbnīcu personāla valkāšanai?

Vai jūs zināt kaut ko par Health Care Products Co., Ltd? Šodienas Medical Hygiene Products Co., Ltd. Xiaobian piedāvā detalizētu priekšstatu par to, kādi faktori ir jāņem vērā, izvēloties slimu uzvalku, kā arī ļauj jums uzzināt vairāk par Medicīnas produktu Co., Ltd.

Apstrādes un valkāšanas procesā medicīniskais neaustais audums berzēsies pret cilvēka ķermeni un dažādiem objektiem, lai radītu statisko elektrību. Ja šķiedras vai priekšmeta vadītspēja nav laba, lādiņu nav viegli aizbēgt, kas bieži ietekmē ražošanas procesu un samazina auduma kvalitāti. Apģērbs ir viegli notraipāms, kad tas rada statisku elektrību, un tas ir apgrūtināts, kas padara cilvēka ķermeni neērti pārvietoties, neērti, neglīti un pat izraisīt ugunsgrēku.

Materiāla pārvadātās statiskās elektrības intensitāti var izteikt ar lādiņa pusperiodu, ti, laiku, kas nepieciešams, lai elektrostatiskais spriegums vai uzlāde uz šķiedru materiāla samazinās līdz pusei no sākotnējās vērtības; to var arī netieši izteikt ar šķiedras īpatnējo pretestību. Lielais dažādu šķiedru jaudas daudzums ir aptuveni vienāds, bet statiskās sabrukšanas ātrums ir ļoti atšķirīgs. Materiāla virsmas īpatnējo pretestību zināmā mērā samazina. Slimības skaita izvēlei jāapsver, kādi faktori var novērst statiskās elektrības rašanos.

Jums var patikt:

Restorāna viesmīļi valkā restorānu formas tērpus un metinātājiem būs ugunsdroši kombinezoni. Tāpat slimnīcā ir dažādi medicīniskie pakalpojumi, piemēram, ārsta uzvalki, medmāsu tērpi, ķirurģiskie apģērbi un pacientu kostīmi. Šodien Junfang medicīnas pakalpojumu ražotāji iepazīstinās jūs ar piesardzības pasākumiem, kas saistīti ar ķirurģisko kleitu valkāšanu.

1, tīrs un sakopts

Ir labi zināms, ka medicīnas māsas un ārsti operācijas zālē valkā ķirurģiskās drēbes, un to vide parasti ir samērā prasīga. Tāpēc ķirurģiskie tērpi ir ne tikai jātīra, bet arī jādezinficē.

Izvēloties operāciju telpas personālam nodiluma prasības Neatkarīgi no tā, vai tā ir medmāsa vai ārsts, jums ir jāvalkā medicīniskās iekārtas, ko noteicis ārstniecības iestāde, strādājot operāciju zālē, un valkāt personīgos apģērbus.

2, ķirurģiskās kleitas parasti ir kabatas, jo personālam ir nepieciešams kaut ko novietot. Tomēr kabatām nav atļauts glabāt personīgos priekšmetus un citus nešķīstus priekšmetus.

3, valkājot sterilu ķirurģisko tērpu metodi, ir uzmanīgi sakratīt ķirurģisko tērpu, paceliet apkakles malas, ievietot rokas piedurknēs, izstieptas rokas uz priekšu, ar ekskursijas medicīnas māsas palīdzību, rokas, kuras šķērso, lai paceltu jostu uz aizmuguri , ar viņu saistītā medmāsa.