Slimības tērpam jāatbilst prasībām

- Apr 07, 2019-

Slimības tērpam jāatbilst prasībām

Es ceru, ka, ieviešot šo rakstu, jums var būt zināma izpratne un izpratne par slimības dienesta īpašībām un prasībām, un pēc tam sekojiet Medical Hygiene Products Co., Ltd. ekspertiem, lai redzētu attiecīgo saturu.

Operācijas laikā medicīniskajam personālam ir jāvalkā īpašs slimības tērps. Pakalpojuma izvēles brīdī, lai tas būtu drošs, ir nepieciešams nodrošināt, ka apģērbs ir 100% sterils, lai tas būtu stingri sterilizēts un dezinficēts, lai nodrošinātu optimālu aizsardzību.

Pamatmateriāli galvenokārt ir neaustie audumi. Pēc vairākām dezinfekcijas procedūrām tās tiek izmantotas vienreizējai lietošanai, lai nodrošinātu veselību un higiēnu. Galu galā šādu apģērbu higiēna ir ārkārtīgi svarīga, lai efektīvi izvairītos no Bijun inficēšanās uz galda. Saglabājiet savu apkārtni tīru. Daudzi ārsti pavada daudz laika ķirurģijā, tāpēc drēbes nēsā ilgu laiku. Tāpēc mums ir jānodrošina, lai apģērbs būtu ērtāks un elpojošāks. Galu galā operācijas brīdī medicīniskais personāls ir ļoti saspringts, tāpēc ir nepieciešams nodrošināt to valkāšanas komfortu un efektīvi novērst apģērba plīsumu vai nevajadzīgu nodilumu.

Valkāšanai ziemā tas ir ļoti izturīgs pret statisko elektrību. Un dažām ķimikālijām, kā arī baktērijām, var būt laba loma pretestībā. Apģērbu krāsa galvenokārt ir zilā un zilā krāsā, tāpēc tā dod cilvēkiem klusu un mierīgu vizuālo efektu. Slimnieku tērpa īpašībām un prasībām jābūt ļoti piemērotām operācijas galdam.

Slimība ir viegla, netoksiska un antibakteriāla, tāpēc to lieto biežāk medicīnas vienībās. Tieši šādu labo produktu īpašību dēļ palielinās arī produkta lietošanas biežums izolācijas aizsardzības darbos. Pašlaik papildus medicīnas iestādēm tā tiek atzīta arī Ķīnas transporta un vides aizsardzības nodaļās, ķīmijas rūpniecībā un epidēmijas profilaksē un citās saistītās jomās, lai mobilo tālruņu apģērbu ražošanas vienības būtu iestājušās zelta ražošanas un pārdošanas periodā.

Lielākā daļa slimīgo apģērbu ir izgatavoti no neaustiem audumiem, galvenokārt tāpēc, ka neaustajiem audumiem ir dabiska izturība lietošanas laikā un īpašos procesos, bet izolējot. Tam ir zināma stingrība.