Kāda ir vienreizējās lietošanas masku loma ikdienas dzīvē?

- Apr 16, 2019-

Kāda ir vienreizējās lietošanas masku loma ikdienas dzīvē?

Vienreizlietojamās maskas ir sava veida aizsargaprīkojums, ko bieži izmanto medicīniskajā ārstēšanā. Vienreizlietojamām maskām ir nozīme arī citās nozarēs, piemēram, darbam dažās kaitīgās gāzes vai tvaika vidēs. Ir arī jāizmanto vienreizējās maskas. Mūsu kompānija Ir arī vienreizējās lietošanas maskas, paskatīsimies.

Vienreizējās lietošanas maskas ir putekļu izturīgas un pret toksiskas, un tās var filtrēt cilvēka organismam toksiskas vielas, kas ir ļoti svarīgas veselībai. Aušanas putekļu maskas ir tikai aizsargierīces elpošanas orgāniem, kas aizsargā cilvēku elpošanas orgānus no kaitīgām vielām. Tas parasti sastāv no maskas un filtra kārtridža. Filtra kasetne satur adsorbentu vai sorbentu, un adsorbcijas efekts ir ļoti labs; dažas filtru kasetnes ir aprīkotas arī ar filtra slāni, lai vienlaikus novērstu aerosolu. Militāro antivīrusu masku galvenokārt izgatavo no aktīvā oglekļa auduma, vai ārējais slānis ir izgatavots no ūdensnecaurlaidīga un eļļas izturīga auduma, tiek izmantots stikla šķiedras filtra materiāla iekšējais slānis un poliuretāna putas, kas piesūcinātas ar aktīvā ogle ir apakšējais slānis, ko var uzbrukt indīgas gāzes. Nodrošināt pagaidu aizsardzību. Ir daudz veidu respiratori, bet pēc struktūras un darba principa tie ir galvenokārt iedalīti divās kategorijās: gaisa filtru maskas un gaisa padeves maskas.

(1) Gaisa filtra maska vai vienkārši filtra maska darbojas, filtrējot kaitīgo vielu saturošo gaisu caur maskas filtra materiālu un pēc tam ieelpojot. Filtra maskas struktūra ir sadalīta divās daļās, no kurām viena ir maska galvenā virsma, bet otra ir filtra materiāla daļa, ieskaitot filtru kokvilnu putekļu izturīgai un ķīmiskai filtra kārbai anti-virus.

(2) Gaisa padeves maska attiecas uz tīru gaisa avotu, kas tiks izolēts no kaitīgām vielām. To var nosūtīt uz cilvēka seju, lai caur elpošanas cauruli un masku caur elpošanu veiktu dinamisku darbību, piemēram, gaisa kompresoru un saspiestu gāzes balonu.

Vienreizējās maskas lomu mūsu ikdienas dzīvē nevar ignorēt. Tas var novērst vīrusu infekcijas. Aukstā ziemā tā var arī uzlabot dobuma un elpošanas sistēmu aizsardzības pasākumus. Tāpēc tas ir viens no produktiem, ko nevar atdalīt no veselības aprūpes. .

Kas ir vienreizēja maska?

Runājot par maskām, varbūt ikviens domā, ka SARS periodā masku izmantošana un popularitāte sasniedza kulmināciju. Šajā laika posmā maskas kādreiz nebija pieejamas. Daudzas aptiekas ierindojās garās rindās, un visi uz ielas valkāja tos. Maska. Daži cilvēki var valkāt vienreizējās maskas, un daži cilvēki valkā vienreizējās maskas. Kāda veida maska ir vienreizēja maska?

Vienreizējās lietošanas maskas galvenokārt tiek izmantotas vidē, kur ir nelielas kaitīgo gāzu un tvaiku koncentrācijas. Kārtridžā ir tikai adsorbents vai sorbents. Vienreizējās lietošanas maskas var izmantot atkārtoti, bet tās pirms lietošanas ir jātīra un jādezinficē. Parasti vienreizējās lietošanas maskas nav ieteicamas atkārtotai lietošanai. Daži cilvēki tos izmanto tikai pēc tīrīšanas, bet tie nav dezinficēti. Putekļus un baktērijas nevar tīrīt, tādēļ, ja jums ir apstākļi, nav ieteicams atkārtoti izmantot vienreizējās lietošanas maskas.