Kāda ir slimības zīmes loma ķirurģijā?

- Apr 08, 2019-

Kāda ir slimības zīmes loma ķirurģijā?

Runājot par slimības skaita ietekmi, atbilstošā informācija, ko Medicīnas higiēnas Products Co., Ltd. zina vai saprot, ļaus jums uzzināt vairāk par nozari, turklāt zinot veselības aprūpes produktu co., Ltd.

1. Izmantojiet sterilu knaibles, lai atvērtu sterilu vienreizējas lietošanas maisu.

2. Meklējiet plašāku telpu operācijas telpā, lai nepieļautu piesārņojošu vielu iedarbību, lietojot slimības tērpu.

3. Atlasiet sterilās cimdu izmēru atbilstoši marķējumam.

[Darbības metode]

(1) Pēc tam, kad rokas ir dezinficētas, ņemiet slimības numuru (rokas nedrīkst pieskarties pakārtotajam pakalpojumam), paceliet apkakles galus ar abām rokām un konsultējieties ar krūtīm un darbības galdu un citiem darbiniekiem, lai noteiktu sterilu seju pacientam. Sakratiet slimības uzvalku un griezieties pretējā pusē.

(2), slimības numurs tiek ievietots gaisā un izmests, abas rokas tiek ievietotas uzmavā un nedaudz izstieptas.

(3) Patrulējošā medmāsa palīdzēja vilkt kakla kakla stūri un nostiprināt muguras jostu. Lietotājs nodeva roku uz piedurknēm. (Jūs varat virzīt rokas uz rokas ar divām rokām, vai ar rokām ievietot manšetes iekšpusi. Uzmava tiek noņemta no plaukstas uz plaukstu, izvairoties no rokas, kas pieskaras ārpusei. slims uzvalks).

(4) pēc slimības uzvalka uzlikšanas nedaudz saliekt, lai siksna tiktu apturēta (lai izvairītos no pieskaršanās slimajam uzvalks) (jostas šķērsojums), vai jūs zināt, kā valkāt vienreizējās lietošanas ķirurģisko uzvalku? Slims uzvalks ir piemērots roving māsai.

(5), pārojošā medmāsa piesaistīja jostu no aizmugures (izvairieties no pieskaršanās valkātāja pirkstiem) un pacēla jostas vidū ar abām rokām.

Ķirurģiju veic katras slimnīcas medicīnas personāls, un daudzi pacienti arī uzskata, ka operācijas drošība ir atkarīga no ārsta, kurš ir atbildīgs par nazi, lai gan tas ir ļoti svarīga ķirurga daļa. Droša ķirurģiskā vide ir arī ļoti svarīga katras operācijas daļa. Slims uzvalks ir arī darba apģērbs, kas katram no mūsu medicīnas darbiniekiem, kas strādā operācijas telpā, jāvalkā. Mums ir ļoti svarīgi, lai mums būtu droša darba vide.

Pirms jebkuras patoloģiskas operācijas slimnīcai jābūt pilnībā dezinficētai. Tīra un sterila ķirurģiska vide var nodrošināt pacienta infekciju operācijas laikā. Ja nav drošas vides, tas ne tikai izraisīs slimību. Organisma infekcijas izraisa baktērijas, un šīs baktērijas var arī inficēt mūsu veselības aprūpes darbiniekus. Darba apģērbu valkāšana operācijas laikā var ļoti efektīvi novērst baktērijas visā procesā, lai mēs varētu nodrošināt mūsu pacientu drošību un aizsargāt mūsu veselības aprūpes darbiniekus.