Kas man jāpievērš uzmanība, izvēloties slimu uzvalku?

- Apr 19, 2019-

Kas man jāpievērš uzmanība, izvēloties slimu uzvalku?

Es ceru, ka, ieviešot šo rakstu, materiālu atlasē varēsiet saprast un saprast medicīniskās slimības saturu un ņemt vērā statiskās elektrības problēmas saturu. Apskatīsim attiecīgos ekspertus kopā ar medicīnas un veselības aprūpes produktu uzņēmumu. īss ievads

Apstrādes un valkāšanas procesā medicīniskais neaustais audums berzēsies pret cilvēka ķermeni un dažādiem objektiem, lai radītu statisko elektrību. Ja šķiedras vai priekšmeta vadītspēja nav laba, lādiņu nav viegli aizbēgt, kas bieži ietekmē ražošanas procesu un samazina auduma kvalitāti. Apģērbs ir viegli notraipāms, kad tas rada statisku elektrību, un tas ir apgrūtināts, kas padara cilvēka ķermeni neērti pārvietoties, neērti, neglīti un pat izraisīt ugunsgrēku.

Materiāla pārvadātās statiskās elektrības intensitāti var izteikt ar lādiņa pusperiodu, ti, laiku, kas nepieciešams, lai elektrostatiskais spriegums vai uzlāde uz šķiedru materiāla samazinās līdz pusei no sākotnējās vērtības; to var arī netieši izteikt ar šķiedras īpatnējo pretestību. Dažādu šķiedru maksimālā uzlāde ir aptuveni vienāda, bet statiskās sabrukšanas ātrums ievērojami atšķiras. Materiāla virsmas īpatnējā pretestība zināmā mērā samazinās. Medikamentu izvēle medicīniskai lietošanai tiek uzskatīta par tādu, kas novērš elektrostatiskas parādības elektrostatisku problēmu dēļ.

Jūs varat izvēlēties šo rakstu:

Operācijas laikā medicīniskajam personālam jāpiepilda īpaša ķirurģiska kleita. Izvēloties ķirurģisko tērpu, lai būtu drošs, ir nepieciešams nodrošināt, lai apģērbs būtu 100% sterils, lai nodrošinātu optimālu sterilizāciju un dezinfekciju, lai nodrošinātu optimālu aizsardzību.

Pamatmateriāli galvenokārt ir neaustie audumi. Pēc vairākām dezinfekcijas procedūrām tās tiek izmantotas vienreizējai lietošanai, lai nodrošinātu veselību un higiēnu. Galu galā šādu apģērbu higiēna ir ārkārtīgi svarīga, lai efektīvi izvairītos no Bijun inficēšanās uz galda. Saglabājiet savu apkārtni tīru. Daudzi ārsti pavada daudz laika ķirurģijā, tāpēc drēbes nēsā ilgu laiku. Tāpēc manas medicīniskās ķirurģijas tērpu īpašībām un prasībām ir jānodrošina, lai apģērbs būtu ērtāks un elpojošāks. Galu galā operācijas brīdī medicīniskais personāls ir ļoti saspringts, tāpēc ir nepieciešams nodrošināt to valkāšanas komfortu un efektīvi novērst apģērba plīsumu vai nevajadzīgu nodilumu.

Valkāšanai ziemā tas ir ļoti izturīgs pret statisko elektrību. Un dažām ķimikālijām, kā arī baktērijām, var būt laba loma pretestībā. Apģērbu krāsa galvenokārt ir zilā un zilā krāsā, kas nodrošina klusu un mierīgu vizuālo efektu, kas ir ļoti piemērots operācijas galdam.