Kāpēc vienreizējās lietošanas maska nav putekļu izturīga?

- Apr 17, 2019-

Kāpēc vienreizējās lietošanas maska nav putekļu izturīga?

Kāpēc ir šis? Tā kā vispārējā vienreizējā maska var tikai bloķēt daļu putekļu, putekļu necaurlaidīgs princips ir mehāniska filtrēšana, tas ir, kad putekļi saduras ar marli caur šķiedru barjeru, dažas lielas putekļu daļiņas tiek bloķētas. smilšu drānu. Tomēr daži smalki putekļi, jo īpaši putekļi, kas ir mazāki par 5 mikroniem, iziet cauri marles acīm un iekļūst elpošanas sistēmā, un putekļi, kas mazāki par 5 mikroniem, var tieši iekļūt alveolos, kas ietekmē cilvēku veselību ***** *, valkājot vairāk slāņi nepalielinās aizsargājošo efektu. Tāpēc vienreizējās lietošanas maskas nevar izmantot putekļu novēršanai.

Vienreizējās lietošanas maskas valkāšana ir viens no efektīvajiem profilakses pasākumiem vīrusa izolēšanai un gripas profilaksei. Tomēr, maskējot maskas, jāpievērš uzmanība arī paņēmieniem un metodēm. Nepareiza masku izmantošana ne tikai aizsargās tos, bet palielinās vīrusu pārraides iespēju. Kā to valkāt pareizi?

1, maska jāvalkā, augšējā mala jālieto uz deguna tilta augšējās malas, mutei un degunam jābūt pilnībā nosegtam, un nevajadzētu būt atstarpēm. Nelietojiet pārāk zemu, vai maska ir pārāk vaļīga un nēsā pārāk augstu. Bērniem, kas valkā maskas, var rasties elpošanas grūtības, un vecākiem savlaicīgi jāsazinās ar bērniem. Ir vērts atzīmēt, ka pēc maskas noņemšanas salokiet deguna un mutes iekšpusi, ievietojiet to tīrā kabatā vai ievietojiet to tīrā plastmasas maisiņā vēlākai lietošanai. Veselības departaments atgādināja, ka maskas valkāšanai var būt noteikta nozīme, bet maskas valkāšana nevar pilnībā aizsargāt infekcijas slimību. Tādēļ vienlaicīgi ir jārūpējas par roku mazgāšanu, saglabājot attālumu no pacienta, izvairoties no vietām, kur cilvēki pulcējas, un citu profilaksi. Pasākumi.

2. Nēsājiet maska, kad dodaties uz pārpildītu vietu. Veseliem cilvēkiem ikdienas dzīvē nav nepieciešams valkāt maskas. Valkājot masku, lai novērstu iedarbību uz pilieniem, kas satur pandēmijas vīrusu. Veselīgi cilvēki ir izolēti no pacientiem, kuriem ir gripai līdzīgi simptomi, ciešs kontakts ar cilvēkiem ar aukstuma simptomiem, vai arī dodas uz slimnīcām, stacijām utt. vai vietās, kur pandēmija ir smaga, ir jāvalkā maska.

3, vienreizējās lietošanas medicīnas maska būtu jāaizstāj katru dienu, valkājot masku nevar pilnībā bloķēt vīrusa izplatību pūlī, sabiedrība nevar atslābināt modrību pēc maskas valkāšanas, ignorējot svarīgus profilaktiskus pasākumus, piemēram, roku mazgāšanu bieži. Tā ir ekonomiska un efektīva profilakses metode, lai aicinātu sabiedrību doties uz regulāru aptieku, lai nopirktu vispārēju medicīnisko masku.