Asins sloksnes tīrīšanas metode vienreizējās lietošanas lapām

- May 10, 2019-

Vienreizējas lietošanas loksnes tīrīšanas metode

Tīrot viesnīcas vienreiz lietojamo loksņu asinis, ir daudz veidu. Patiesībā vienkāršākā un tiešākā metode ir uzsmidzināt vienreizējās lietošanas loksnes ar aukstu ūdeni un pēc tam tos mazgāt ar fermentu mazgāšanas pulveri. Efekts ir ļoti labs. Apskatīsim citas tīrīšanas metodes.

Nomazgājiet ar ziepēm vai 10% kālija jodīda šķīdumu vai sajauciet ar balto redīsu sulu vai sasmalcinātiem burkāniem, lai noņemtu asinis uz drēbēm; izmantojiet 10% vīnskābes šķīdumu, lai notīrītu traipu, pēc tam nomazgājiet ar aukstu ūdeni utt. Vecās asinis var mazgāt ar skābeņskābi un mazgāt ar citronu sulu un sālsūdeni. Vecie asins traipi kļuva tumši brūni, jo dzelzs hemoglobīnā tika oksidēts gaisā, radot rūsu. Sula satur arī dzelzi, kas ir piesārņota ar skābekli gaisā un rada brūnas rūsas plankumus. Tāpēc asins, sulas un rūsas radītos traipus var mazgāt ar skābeņskābi, kas rūsu pārvēršas par bezkrāsainu vielu un izšķīst ūdenī.

Asins traipus uz balta apģērba var atšķaidīt ar 1 daļu nātrija tiosulfāta un 50 daļas ūdens. Pēc sajaukšanas to atšķaida un izšķīdina un karsē līdz 35 ° C. Baltās drēbes iegremdē, līdz izzūd asins krāsa, un pēc tam mazgā ar ūdeni. Audumu var iegremdēt arī 3% etiķa šķīdumā, kas ievietots 12 stundas, un pēc tam noskalo ar ūdeni, efekts ir ļoti labs. Vai tas ir jauns pēdas vai pēdas, to var tīrīt ar sēra saponīnu.

Jaunas vienreizējās lietošanas lapas parasti ir aromāts, kas ir formaldehīda smarža. Vienreiz lietojamu loksņu ražošanas procesā tiek izmantots formaldehīda pievienojums, lai novērstu auduma grumbu veidošanos. Tāpēc jauniegādātās vienreizējās lietošanas loksnes jāmazgā ar sālsūdeni un jāizmazgā pirms lietošanas. Tā kā jaunajām vienreiz lietojamām loksnēm var būt kancerogēnas vielas pretgrumbu ārstēšanā - formaldehīds. Augsta spiediena, augstas temperatūras vidē formaldehīda molekulu un kokvilnas šķiedru molekulu kombinācija var izraisīt pretgrumbu efektu. Tomēr, ja apstrādes process nav pietiekami stingrs vai tīrīšana pēc tīrīšanas nav tīra, formaldehīda monomērs tiks atbrīvots no auduma, un pat pašam audumam būs formaldehīds. Saskaņā ar pētījumiem formaldehīds var izraisīt vēzi papildus slimībām, piemēram, klepus un alerģisks rinīts. Sāli var dezinficēt, sterilizēt un kokvilnas necaurlaidīgu audumu, tāpēc vislabāk to iemērc sālsūdenī, pirms lietojat jaunas vienreizējās lietošanas lapas. Lai nodrošinātu labu veselību, nebaidieties no nepatikšanām, vai arī jums vajadzētu būt orientētai uz profilaksi.