Kā tīrīt vienreizējās maskas ikdienas dzīvē

- May 01, 2019-

Kā tīrīt vienreizējās maskas ikdienas dzīvē

Cilvēki ikdienas dzīvē valkā maskas, lai aizsargātu viņu veselību. Tomēr cilvēki nezina, kā tos tīrīt pēc to valkāšanas. Šodien lietotājiem tiks ieviestas vienreizējās maskas mazās maskas. Es ceru palīdzēt ikvienam. .

Vienreizējās lietošanas maskas tiek plaši izmantotas medicīnas un veselības aprūpes pakalpojumos. To var izmantot skaistumam, aptiekai, siltuma saglabāšanai, labu elastību, labu gaisa caurlaidību, ūdensnecaurlaidīgu un ūdens absorbciju. Jo īpaši attiecībā uz dažām piesārņojošām vielām gaisā to var rūpīgi filtrēt, izmantojot vienreizējās lietošanas maskas aizsardzības filtrēšanas efektu, lai nodrošinātu ikviena cilvēka veselību. Tomēr vienreizējās lietošanas maskas ilgmūžība vai izturība ir relatīvi slikta, tāpēc neaustos audumus nevar tīrīt mazgāšanas ziņā un to nevar izmantot atkārtoti. Turklāt vienreizējās lietošanas maskas aizsardzībai lietošanas laikā jābūt uzmanīgai. Tās šķiedras ir izvietotas noteiktā virzienā, tāpēc to ir viegli sadalīt no taisnā leņķa. Paredzams, ka šie aspekti piesaistīs ikviena uzmanību.

Maskām jābūt pazīstamām ikvienam. Tirgū ir daudz veidu maskas. Ir marles maskas, vienreizējās lietošanas maskas un putekļu maskas. Tātad šodien mazajiem vienreizējās maskas maskas tiks iepazīstinātas ar lietotājiem. Kādas ir nākamās vienreizējās lietošanas maskas priekšrocības? Apskatīsim to.

Ir divu veidu vienreizējās lietošanas maskas, viens ir izgatavots no kokvilnas marles vai trikotāžas auduma, vidējais klips ir izgatavots no dažādiem neaustiem audumiem; otrs ir tieši izgatavots no neaustiem audumiem. . Tagad jaunākās šķirnes ir neaustie materiāli uz virsmas un muguras, un vidū tiek ievietots filtrpapīra slānis, kas var uzlabot vienreizējās lietošanas maskas filtrēšanas efektu. Kādas ir vienreizējās lietošanas maskas aizsardzības priekšrocības?

Iemesls, kādēļ vienreizējās lietošanas maskas aizsargā cilvēki, ir tas, ka tam ir šādas priekšrocības: laba gaisa caurlaidība, neausts audums ir labāks par citiem audumiem, un, ja tas ir sajaukts ar filtrpapīru neaustajā audumā, tā filtrēšana dzimums būs labāks; tajā pašā laikā vienreizējās lietošanas maska aizsargā siltumizolāciju vairāk nekā parastā maska, un tās ūdens absorbcija un ūdens izturība ir laba; turklāt vienreizlietojamā maska aizsargā elastību, un pat tad, ja tā ir izstiepta pa kreisi un pa labi, nebūs nekādas neaizskaramas parādības. Tā ir laba sajūta un ir ļoti mīksta. Pat ja tas tiek mazgāts vairākas reizes, tas netiks sacietēts zem saules. Vienreizējās lietošanas maska aizsargā elastību un pēc ilgstošas lietošanas atgriežas sākotnējā formā.