Vai jūs zināt, kā pareizi valkāt sejas masku?

- Jun 24, 2019-

"Ja esat veselīgs, nēsājot masku, zaļo pusi nolieciet uz āru; ja esat slims, izlieciet balto pusi uz āru," mikroblogs ir plaši izteicis rakstu par to, kā pareizi valkāt masku metodi, netizens ir teica "ilgstošas zināšanas". Žurnālists tiešsaistē ir meklējis un atklājis, ka mikroblogs tiek reproducēts vairākās plaši pazīstamās vietnēs un slimnīcās, daudzi lietotāji to uzskata.

 

Kāds no netizens teica, ka jau sen, Ksianjangā pēc kārtas migla un migla, valkāt masku, kas nāk no jauna, tas bija savlaicīgs atgādinājums. Arī draugi mikroblogā ir apšaubījuši autentiskumu: dažas vienreizējās lietošanas maskas ir baltas, kā izskaidrot?

News2-第一张


Žurnālisti apmeklēja pilsētas centru Tianji un Sanjiu un citus lielus aptieku atklājumus, aptieku maska tika novietota redzamā vietā, un dažas maskas ar anti-PM2.5, kas apzīmētas ar vārdiem utt. Valkājošās maskas var iedalīt priekšā un aizmugurē? Pārdošanas darbinieki sacīja, ka nekad nav dzirdējuši par šādu paziņojumu, ka iekšpusē valkājusi balto virsmu.


Šajā sakarā, speciālisti teica, maskas ir sadalītas priekšējā un aizmugurējā viedokļa nav pamata, tur būs instrukcijas, kā maska parasti tiek nopirkta, saskaņā ar priekšējo un aizmugurējo virzienus var nēsāt. Viņš ierosināja, ka, ja nav infekcijas slimību epidēmijas perioda, veseliem cilvēkiem nav nepieciešams valkāt masku. Pacientiem, kuri nēsā maskas, vislabāk ir izvēlēties vienreizējās lietošanas sejas masku. Ja vēlaties novērst putekļus, baktērijas un vīrusus, mēs iesakām izvēlēties medicīniskās maskas ar 8–12 kārtām.

news2第二张


Neizmantojiet arī atkārtoti vienreizējās lietošanas respiratorus, parasti 6-8 stundas būtu nepieciešama nomaiņa. Ja masku īslaicīgi nenēsājat, ielieciet to maisiņā, lai nelīmētu putekļus.


Parasti aptiekās mēs pērkam vienreizlietojamas maskas, kas parasti ir medicīniski ķirurģiskas, tām ir divas puses, tumšāka puse - zila, vērsta uz āru, pret gaišāko pusi, tuvu mūsu sejai. Turklāt maskas norāda arī uz augšu un uz leju, ir metāla sloksnes, kas liekas, ka augšējā puse ir stīva, ja valkā tuvu deguna tiltam (kā parādīts iepriekš).


Uzziniet maskas pamatstruktūru, mēs uzzinām, kā pareizi nēsāt masku.

news2 第三张


1. mazgāšana: vispirms mazgājiet rokas, izvairieties no netīras rokas piesārņojuma, kas maskē iekšējo virsmu;

news2 第四张


2. pakārt: horizontālā maska, kas piestiprināta pie sejas un deguna, abiem virvju galiem piekarot pie auss ar divām rokām;

news2 第五张


3. vilkšana: kā parādīts zemāk, abas rokas vertikālā virzienā, lai vilktu masku krokās tā, lai maska varētu pilnībā aizsegt degunu, muti un zodu;

news2 第六张


4. spiediens: visbeidzot, ar abām rokām ar rādītājpirkstu izmantojiet uz abām deguna nospiestajām metāla sloksnēm, lai augšējās gala maskas varētu atrasties tuvu deguna tiltam.


Turklāt jāpievērš uzmanība šādiem jautājumiem: nēsājiet masku, lai izvairītos no biežas pieskaršanās maskai, lai novērstu aizsargājošā efekta mazināšanos; pēc maskas noņemšanas ielieciet iekšpusē iesaiņotu lenti vai papīru un pēc tam ievietojiet to aizklātā atkritumu tvertnē un nekavējoties mazgājiet rokas; nelietojiet atkārtoti vienreizējās lietošanas maskas.