Vai jūs tiešām zināt, kā tīrīt un uzturēt vienreizējās maskas aizsardzību?

- May 04, 2019-

Vai tiešām zināt, kā tīrīt un uzturēt vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību?

Vienreizlietojamām maskām jābūt pazīstamām ikvienam. Ikdienas dzīvē cilvēki bieži vien izmanto vienreizējās maskas, lai tās aizsargātu. Tomēr cilvēki nerūpējas par vienreizējās lietošanas masku tīrīšanu un apkopi. Patiesībā vienreizējās maskas aizsardzības tīrīšana un uzturēšana joprojām ir ļoti svarīga, tad šodienas vienreizējās lietošanas maskas aizsardzība Xiaobian sniegs lietotājiem vienkāršu ievadu, cerot palīdzēt ikvienam.

Samaisiet verdošā ūdenī 5 minūtes, vispirms vāriet ūdeni. Pēc tam, kad ūdens ir atvērts, ielej to baseinā, ko aizsargā vienreizlietojama maska. Ja tas ir plastmasas baseins, ieteicams to vispirms izžāvēt, tad iemērciet to vienreizējās lietošanas maskā. Ja ir keramikas baseins, ieteicams to uzsūkt keramikas traukā. Notīriet keramikas baseinu un ievietojiet to vienreizējās lietošanas maskā, lai aizsargātu to no verdoša ūdens 5 minūtes.

Samērciet ziepes un aizsargājiet to ar vienreizlietojamu maska ar ziepēm, mazgāšanas pulveri utt. Ievietojiet putekļainu vietu labā vietā. Ja spēks ir pārāk liels, audums, ko aizsargā vienreizējās maska, kļūs vaļīgāks un putekļu necaurlaidīgā funkcija tiks samazināta. Tāpēc nelietojiet pārāk lielu spēku.

Tas tiek iztīrīts, iztīrīts ar ziepēm un pēc tam iztīrīts ar vienreizējās lietošanas masku. Noskalojiet ziepjūdeni un mazgāšanas pulvera ūdeni uz vienreizējās lietošanas maskas. Tāpat kā drēbes, tas tiek mazgāts un vēdināts vietā ar saules gaismu un labu ventilāciju. Noteikti nosusiniet saulē, lai jūs varētu labāk dezinficēt un noņemt baktērijas.

Mūsdienās sociālā attīstība kļūst ātrāka un ātrāka. Tomēr dabiskā vide, kurā mēs dzīvojam, pasliktinās un pasliktinās. Rezultātā miglas laika apstākļi bieži notiek daudzās vietās. Cilvēki bieži valkā vienreizējās lietošanas maskas, kad viņi ceļo, bet daudzi cilvēki vienreiz Seksuālās maskas aizsardzība bieži vien ignorē dažas detaļas. Nelielais vienreizējās lietošanas maskas aizsargs tiek nodots lietotājam īsai ievadai. Apskatīsim to.

Augstā gripas, dūmu, putekļaino dienu, slimības un slimnīcas apmeklējuma laikā jums jāvalkā vienreizējās lietošanas maskas aizsardzība. Ziemā vecāka gadagājuma cilvēki ar zemu imunitāti un slimi un slimi ir labāk valkāt vienreizējās lietošanas maskas. Lielākā daļa no vienreizējās lietošanas aizsargājošās maskas ir izgatavota no ķīmiskās šķiedras auduma, kam ir slikta gaisa caurlaidība, ķīmiska kairinoša smaka un viegls elpošanas ceļu bojājums. Kvalificētā vienreizējā maska ir izgatavota no marles un neaustiem audumiem.

Nav zinātniski to izmantot, kad tas tiek izlietots un netīrīts laikā. Vienu reizi maskas aizsardzība pēc 4-6 stundām pulcēs daudz baktēriju, un vienreizējās lietošanas maskas tiks mazgātas katru dienu. Nenēsājiet vienreizējās lietošanas maskas, lai aizsargātu savu darbību. Tā kā āra sporta veidos pieprasījums pēc skābekļa ir lielāks nekā parasti, vienreizējās lietošanas maskas aizsardzība var izraisīt sliktu elpošanu vai pat skābekļa trūkumu orgānos, kam ir nopietnas sekas. Izmantot vienreizējās lietošanas maskas, lai aizsargātu lielāko daļu no mutes, deguna un plakstiņu zonas. Vienreizējās lietošanas maska aizsargā malas no sejas un ir saspringta, bet esiet uzmanīgi, lai neietekmētu redzes līniju.