Vienreizlietojamo lapu īpašības

- May 05, 2019-

Vienreizējās lietošanas loksnes iezīmes

Vienreizējās lietošanas loksnēs nav platuma un garuma līniju, tās ir ļoti ērti griešanai un šūšanai, un tās ir vieglas un viegli veidojamas, kas ir ļoti populārs roku mīļotāju vidū.

1. Tā kā tas ir audums, kam nav nepieciešams vērpti audumi, tikai austās īsās šķiedras vai pavedieni ir orientēti vai nejauši sakārtoti, lai veidotu auduma struktūru, un pēc tam pastiprinātu ar mehāniskām, termiskām saistībām vai ķīmiskajām metodēm. .

Tā vietā, lai šķiedras saplīst un pininātu pēc kārtas, šķiedras tiek savienotas tieši ar fiziskiem līdzekļiem, tāpēc, kad jūs saņemsiet lipīgo nosaukumu jūsu drēbēs, jūs atradīsiet, ka nav iespējams izdarīt vienu pavedienu. Neaustie audumi sabojājas, izmantojot tradicionālo tekstila principu, un tiem piemīt īsa procesa plūsma, ātra ražošanas likme, augsta izejas jauda, zemas izmaksas, plašs pielietojums un daudzi izejmateriālu avoti.

2, attiecības starp vienreizlietojamām loksnēm un spunbonded drānu

Spunbonded audums un vienreizējās lietošanas lapas ir piederība. Vienreizlietojamo loksņu ražošanai ir daudzi ražošanas procesi. Starp tām, spunbond metode ir viens no vienreizējās lietošanas veidiem (ieskaitot šķiedru savienošanu, kausēšanu, karstu velmēšanu un hidroizolēšanu, kas galvenokārt ir tirgū). Vienreizlietojamās loksnes, kas ražotas, izmantojot spunbonding)

3, vienreizējās lietošanas loksnes pēc kompozīcijas, ir poliesters, polipropilēns, neilons, spandekss, akrils utt .; dažādām sastāvdaļām būs atšķirīgs vienreizējās lietošanas lapas stils. Spunbond audums parasti attiecas uz poliestera spunbondu un polipropilēna spunbondu; un abu audumu stili ir ļoti tuvi, un to var novērtēt ar augstas temperatūras testu.

4, vienreizējās lietošanas loksnes ir sava veida neausts audums, kas tieši izmanto augstus polimēra čipus, īsas šķiedras vai pavedienus, lai šķiedras izvadītu caur gaisa plūsmu vai mehānisku tīklu, un pēc tam caur hidroizolāciju, adatu štancēšanu vai karstās velmēšanas pastiprināšanu, un, visbeidzot, A neausts audums, kas veidots pēc apdares. Jaunajam šķiedras izstrādājumam ar mīkstu, elpojošu un plakanu struktūru ir priekšrocības, kas nav nepārklāta veidošanās, spēcīga, izturīga, zīdaina mīkstuma, arī stiprinošā materiāla veida, kā arī kokvilnas sajūta, salīdzinot ar kokvilnas audumu, vienreizējās lietošanas. ir viegli veidojami un lēti.