Kā netīrās ir vienreizējās lietošanas lapas?

- May 08, 2019-

Cik netīrs ir vienreizējās lietošanas lapa?

Savā dzīvē viena trešdaļa laika tiek pavadīta gultā, un daži slinks cilvēki var pavadīt vairāk laika gultā. Šajā procesā tas ir neatdalāms no vienreizlietojamām loksnēm. Ja mūsu vienreizējās lietošanas lapas nav tikušas iztīrītas un nomainītas uz ilgu laiku, jūs varat droši uzminēt, cik netīras būs vienreizējās lietošanas lapas. Daudzi cilvēki to vispār nav domājuši, ne arī par to domāt.

Daži cilvēki, iespējams, nav mainījuši vienreizējās lietošanas lapas trīs mēnešus vai pat ilgāk. Let's uzzināt, cik netīras ir vienreizējās lietošanas lapas. Miega procesā mēs apzināti vai neapzināti smeļamies un pagriezīsimies, ķermeņa āda tieši berzēsies ar vienreiz lietojamām loksnēm. Šajā procesā tas ir līdzvērtīgs ādas piešķiršanai, epidermas atjaunošanās, jauna Āda aizvieto veco, veco ādu, kas nokrīt nāvē. Daudzas no šīm mirušajām ādām nokrita uz gultas. Tās ir "pārtika" daudzu baktēriju izdzīvošanai. Citiem vārdiem sakot, šīs mirušās ādas nodrošina dzīves apstākļus baktērijām, kas ir iemesls vieglai baktēriju audzēšanai. Tajā pašā laikā tā ir ne tikai mirusi āda, bet arī dažas citas vielas, piemēram, ķermeņa eļļa, siekalas, traipi un putekļi uz visa ķermeņa, ķermeņa šķidrumi, pat urīns un izkārnījumi, var būt piesārņoti ar vienreiz lietojamām loksnēm. Sajauciet ar baktērijām. Vēl viena problēma ir tā, ka miega procesa laikā notiek arī sviedri. Saskaņā ar pētījumu viens cilvēks katru gadu atstās gultā gandrīz 100 000 mililitrus (167 minerālūdens pudeles), tāpēc gultas vide ir mitra. Stāvoklis ir viegli audzējams sēnēm.

Saskaņā ar testa datiem baktērijas, kas var radīt 3 līdz 5 miljonus CFU (koloniju veidojošas vienības) uz 6 kvadrātcentimetriem spilveniem, loksnēm un vienreiz lietojamām loksnēm, nedēļu nomazgā vienu nedēļu. Ja tas netiks mazgāts vienu mēnesi, tas būs gandrīz 12 miljoni. . Jūs zināt, ka vienreizlietojamā loksne ir aptuveni 4 kvadrātmetri jeb 6666 6 kvadrātmetri, tāpēc vismaz 800 miljoni baktēriju gulēs kopā ar jums.

Izmantojot iepriekš minēto analīzi, mēs zināsim, cik bieži vien netīrās vienreizējās lietošanas lapas netiek mainītas. Mums ir jāpievērš uzmanība vienreizējās lietošanas loksnes tīrīšanai vienā nedēļā. Izmantojiet 55-60 grādus pēc Celsija ūdens un izvēlieties pareizo mazgāšanas līdzekli. Pretējā gadījumā vienreizējās lietošanas lapām var pievienot jaunas ķīmiskās vielas. Un pēc tīrīšanas, pievērsiet uzmanību ekspozīcijai, papildus vienreiz lietojamām loksnēm, citām vienreiz lietojamām loksnēm, kā arī jāatsaucas uz vienreizlietojamām loksnēm, veiciet labu tīrīšanas darbu.

: