Vai ir nepieciešams iegādāties vienreizējās lietošanas lapas?

- May 06, 2019-

Vai ir nepieciešams iegādāties vienreizējās lietošanas lapas?

Ceļotājs un biznesa ceļotājs Express Hotel ir kļuvis par vietu, kur doties. Tīras gultas un tīras vannas istabas rada mājīguma sajūtu. Tomēr tā ir tikai virspusēja parādība. Šķietami baltās loksnes un dvieļi viesnīcā bieži baro neskaitāmas baktērijas un ķīmiskās atliekas, un netīrumu pakāpe bieži ir ārpus jūsu iztēles. Cik netīri ir šie baltie dvieļi un palagi? Pārliecinieties, ka jūs neesat tikko ēdis pirms skatīšanās uz leju. Dvieļi = lupatas, noslaukiet krūzes un noslaukiet tases. Viesiem viesiem dvieļi un vannas dvieļi berzē sejas, bet viesnīcas tīrīšanas personālam tas var būt lupatas, kas noslauka tualeti un grīdu. Viesnīcas apkalpošanas personāls balstās uz provinces un tuvākās vietas taupīšanas principu, bieži izmantojot dvieļus vannas istabas grīdas un tualetes tīrīšanai. Protams, ja dvielis ir pārāk mazs, nomainiet lielo gultas veļu, vienmēr ir viens.

Ja veļas dvielis pats par sevi ir ļoti tīrs, tad mazgāšanas grūtības tiek novērstas, un veļas mazgā tīru veļu tieši, un pēc tam pēc iepakojuma atgriezīs to viesnīcā. Lao Zhang, kas daudzus gadus nodarbojas ar viesnīcu veļu mazgāšanu, teica, ka katru reizi, kad viņš dodas uz dzīvi viesnīcā, viņš noteikti dos pilnu vienreizlietojamo dvieļu komplektu, vienreizlietojamos dvieļus vai pat vienreizējās lietošanas lapas. Neatkarīgi no tā, vai viesnīcas loksnes un dvieļi ir tīri vai nav, parastie cilvēki nevar atšķirt nekādas atšķirības neatkarīgi no tā, vai viņi skatās uz tiem ar palielināmo stiklu vai lieto degunu. Trikus var redzēt tikai iekšējie.

Tāpēc, ja jūs dzīvojat viesnīcā nākotnē, jums nav jāuztraucas par higiēnas pārbaudi. Tas nav zinātnieks, un jūs nevarat saprast, kā to apdomāt. Tas ir pareizais veids, kā segt tualetes piederumu un loksnes komplektu.

Izmantojiet vairāk viesnīcas dvieļu, jūs varat arī saslimt

2012. gadā aptaujas ziņojums par publisko tekstilizstrādājumu drošības statusu pilsētas eksprespasta viesnīcās norādīja, ka 60% no Express viesnīcas gultas veļas, vannas dvieļiem un dvieļiem nebija standarts. Šie nekvalificētie lina izstrādājumi var radīt slimības viesiem.

2015. gadā Pekinā strādājošais Miss Liu devās komandējumā uz Nanjingu un uzturējās ātrā viesnīcu ķēdē. Divas dienas vēlāk, Miss Liu jutās niezoša āda un tika diagnosticēta nātrene. Miss Liu aizdomas, ka viesnīcas vannas dvieļi nav tīri.