NEVEICOTS AUDUMU TIRGUS - IZAUGSME, TENDENCES UN PROGNOZES (2019. – 2024.)

- Nov 21, 2019-

Tirgus ir segmentēts pēc tehnoloģijām (savērptas saites, mitrās uzklāšanas, sausās uzklāšanas un citām tehnoloģijām), materiāliem (poliestera (PET), polipropilēna, polietilēna, viskozes un citiem materiāliem), galalietotāju rūpniecības (būvniecība, tekstilizstrādājumi, veselības aprūpe) , Autobūve un citas galalietotāju nozares) un ģeogrāfija.

Neausto audumu tirgus

Paredzams, ka neausto audumu tirgū būs vērojama veselīga izaugsme, prognozētajā laika posmā CAGR sasniedzot 7,25%. Paredzams, ka pieaugošā lietojumprogrammu bāze veselības aprūpes un personīgās higiēnas nozarē, kā arī pieaugošais autobūves nozares pieprasījums veicinās pētīto tirgu.

Paredzams, ka patērētāju informētības trūkums par to, ka viņi neausto audumu ražojumus uzskata par videi kaitīgiem (un neņem vērā polipropilēna, ko izmanto neausto audumu ražošanā, pozitīvās kvalitātes īpašības), kavēs izpētīts tirgus.

Sadalīto obligāciju segments dominēja tirgū pēc tehnoloģijām, un tas, iespējams, ir arī liecinieks ar visaugstāko CAGR prognozes periodā.

Paredzams, ka pieaugošs būvniecības projektu skaits, īpaši Āzijas un Klusā okeāna reģionā un Tuvajos Austrumos un Āfrikā, nākotnē palielinās pieprasījumu pēc tirgus.

Galvenās tirgus tendences

Pieaugošs pieprasījums no veselības aprūpes nozares

Neausto audumu izmanto dažādu izstrādājumu izgatavošanai veselības aprūpes nozarē,