Vai lietotāji tiešām izmanto vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību?

- Apr 30, 2019-

Vai lietotāji tiešām izmanto vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību? Ir ieviesti vairāki ieteikumi vienreizējās lietošanas maskas aizsardzībai.

Vienreizlietojamām maskām jābūt pazīstamām ikvienam. Tomēr daudzi lietotāji bieži izmanto vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību, ja tie ir nepareizi. Tātad, kāda ir problēma? Mazā vienreizējās lietošanas maskas aizsardzība tiek piešķirta vairākumam. Lietotājs īsi iepazīstina ar to, kā pareizi valkāt vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību. Apskatīsim to.

Bārda ir ilgstoša vienreizējās lietošanas maskas un sejas kontakta aizsardzībā (mazā bārda mutē nav nozīmes). Ja gaiss ir pārāk slikts, ieteicams apsvērt vienreizējās lietošanas maskas lietošanu pēc bārdas noņemšanas, pretējā gadījumā vienreizējās maskas aizsargā gaisa noplūdi. , kas ietekmē filtrēšanas efektu. Tas ir pasargāts no piesārņotām vienreizējām maskām, un vislabāk ir nomazgāt rokas pēc to nēsāšanas vai noņemšanas. Īpaši N95 un augstākai vienreizējās lietošanas maskas aizsardzībai - kad jūs to nēsājat, rokai ir jābūt saskarē ar vienreizējās lietošanas masku, lai aizsargātu ārpusi.

Neizmantojiet vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību. Jo īpaši medicīnisko vienreizējās lietošanas neaustās maskas aizsardzību un aktīvās oglekļa vienreizējās lietošanas aizsargu nevar valkāt uz priekšu - gadījumā, ja ārpuse ir piesārņota, visnopietnākie gadījumi ātri saslimst. Neizmantojiet galvas uzlikto vienreizējās lietošanas aizsargu kā ausu āķi.

Neatkarieties no vienreizējās lietošanas maskas "N", "KN", lai novērstu smagu smaržu, ko rada apdare. Piemēram, vienkāršā "N95" vienreizējās maskas aizsardzība var gandrīz filtrēt krāsas smaržu, jo krāsas iztvaikojas, lai iegūtu organiskas gāzes. Šobrīd labāk ir izmantot daļiņu aizsargājošu vienreizējās lietošanas masku ar aktivēto oglekļa slāni, lai aizsargātu 9042 (ieskaitot aktīvo ogli), piemēram, "KN90".

Gaisa kvalitātes rādītājs ir mazāks par 150. Vienreizējās lietošanas maskas aizsardzība nav ieteicama, kad dodaties uz veseliem cilvēkiem. Kad indekss ir mazāks par 50 (Pekinā nav īsti daudz), ieteicams ventilēt māju. Valkājot vienreizējās lietošanas maskas, lai aizsargātu durvis, jārūpējas, veicot vingrinājumus, kas ievērojami pārsniedz ātrās pastaigas ātrumu. Jo lielāks ir treniņu daudzums, jo efektīvāka ir vienreizējās lietošanas maskas aizsardzības ietekme uz elpošanu. Tātad, ja gaiss ir pārāk slikts, vai nu samaziniet vai izvairieties no treniņa, vai arī pārejiet uz iekštelpu vingrinājumu. Ja jums tiešām ir nepieciešami āra sporta veidi, izvēlieties kausa tipa, vītņotu vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību.

Mūsdienās dabiskā vide pasliktinās un pasliktinās. Ceļojot, cilvēki valkā vienreizējās lietošanas maskas. Tomēr, kad cilvēki pērk vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību, kas jādara? Vienreizējas lietošanas maskas aizsardzība Mazā sērija tiks iepazīstināta ar vispārējo lietotāju, es ceru, ka tā palīdzēs ikvienam.

Putekļu drošība, vienreizējās lietošanas maskas putekļu bloķēšanas efektivitāte ir balstīta uz tās barjeras efektivitāti pret smalkiem putekļiem, īpaši elpošanas putekļiem, kas ir mazāki par 2,5 mikroniem. Tā kā šis putekļu daļiņu lielums var tieši nokļūt alveolos, tam ir vislielākā ietekme uz cilvēku veselību. Vienreizlietojamo aizsarguzmavu aizsardzība, putekļu necaurlaidīgs princips ir mehāniska filtrēšana, tas ir, kad putekļi saduras ar marli caur šķiedru barjeru, dažas lielas putekļu daļiņas tiek bloķētas smilšu audumā. Dažiem smalkiem putekļiem, īpaši putekļiem, kas ir mazāki par 2,5 mikroniem, tas iet cauri marles acīm un iekļūst elpošanas sistēmā. Putekļu aizsargājoša vienreizējās maskas aizsardzība, kas sastāv no filtra materiāla aktīvās ogles šķiedras matrača vai neaustiem audumiem, tiem, kas mazāk nekā 2,5 mikroni ieelpojamu putekļu, šķērsojot filtru.