Pretiet smogam, vai esat iegādājies vienreizējo maska, lai to aizsargātu?

- May 12, 2019-

Pretiet smogam, vai esat nopircis vienreizlietojamu maska, lai to aizsargātu?

Tirgus vidē, kur trūkst vienreizlietojamo masku aizsardzības standartu, daži labi zināmi vienreizējās lietošanas maskas aizsardzības ražotāji atkārtoti ir viltoti. Šajā sakarā Zhao Danqing dziļi saprot: "Ar" Green Shield "vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību, piemēram," Green Shield "ir pieprasījis patentus vienreizējas lietošanas maskas aizsardzības projektā un tehnoloģijā, tomēr daži zīmoli tirgū vienkārši atdarina “Zaļo vairoga” vienreizējās maskas aizsardzības formai nav faktiska aizsardzības efekta, kas ir nodarījis kaitējumu patērētāju un ražošanas uzņēmumu tiesībām. ”

Otrkārt, ja attiecīgās valsts nodaļas pārbauda vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību, tās var izmantot tikai rūpnieciskās vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību vai medicīnas vienreizējās lietošanas maskas aizsardzības testu standartus, tāpēc testa rezultāti ir viegli patērētājiem justies sajukti.

Pei Xiaolin, Ķīnas Patērētāju asociācijas Sūdzību departamenta direktora vietnieks, "Tautas acu" reportierim teica, ka tāpēc, ka nav valsts standarta, patērētāji var izmantot uzņēmuma publicitāti tikai kā atsauci, izvēloties vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību. Kurai vienreizējai maskai ir laba aizsardzība? Patiesībā patērētāji nav skaidri.

Ir teikts, ka Ķīnas patērētāju asociācija ir saņēmusi dažus patērētāju ziņojumus. Tā uzskata, ka ir maz atšķirības starp vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību un neuzturošu vienreizējo masku aizsardzību, un tā joprojām var smarža smaržot. Daži cilvēki domā, ka vienreizējās lietošanas maskas aizsardzībai pēc elpošanas nav gluda, es jūtos nomākts. Viņš norādīja, ka daži cilvēki nesargā savu muti un degunu, kad viņi to valkā, un daži neļauj vienreizējās lietošanas maskai aizsargāt seju labi, kas samazinās vienreizējās lietošanas maskas aizsardzības pret miglas iedarbību. "Tas ir saistīts ar veidu un valkāšanas paradumiem, ko ikviens izvēlas vienreizējās lietošanas maskas aizsardzībai. Patērētājiem ir jāņem vērā elpojamība un vienreizējās lietošanas maskas aizsardzība," viņš teica.

Ir arī uzsvērts, ka civilo vienreizējās lietošanas masku aizsardzībai, kas ir aizsargātas pret smogu, ir jānovērš krēpas. Otrkārt, civiliedzīvotāju vienreizējās lietošanas masku aizsardzībai ir jāņem vērā lietotāja komforts, tos valkājot, proti, caurlaidībai jābūt labi un to nevar novērst. Smogs rada neērtības citiem ķermeņa aspektiem, piemēram, sasprindzinājums krūtīs un hipoksija.

Pei Xiaolin teica, ka ikdienas aizsargājošo aizsargājošo masku aizsardzības tehnisko standartu izstrāde ir noteikusi tehnisko slieksni vienreizējās lietošanas maskas aizsardzības ražotājiem, kas veicina dažādu standartu ieviešanu dažādos uzņēmumos vienā standartā, un tas arī ir izdevīgs izdzīvošanai labākais. Visu nozaru līmenis, sākot no pamatlīmeņa līdz patērētāju tiesību aizsardzībai.