Vairākas situācijas, kurās medicīnas personālam ir jāmaina veselības apģērbi

- May 13, 2019-

Vairākas situācijas, kurās medicīnas personālam ir jāmaina veselības apģērbs

Veselības aprūpes darbinieki bieži nonāk saskarē ar pacientu asinīm, izdalījumiem, izdalījumiem, nepiesārņotu ādu vai citiem objektiem, kuriem var būt infekcijas izraisītāji. Tāpēc veselības aprūpes apģērbs ir būtisks aizsardzības līdzeklis medicīnas darbiniekiem. Higiēnas apģērbiem ir noteikts lietošanas laiks. Vispārējās darbības laikā sanitārie apģērbi jāaizstāj vairāk nekā 90 minūtes, lai novērstu sanitāro apģērbu bojājumus. Tomēr ir vairāki gadījumi, kad ir nepieciešams nekavējoties nomainīt sanitāro apģērbu.

1. Ja veselības aprūpes dienests ir pakļauts pacienta asins vai ķermeņa šķidrumiem, lai izvairītos no savstarpējas inficēšanās ar pacientu, kurš apmeklē vēlāk, veselības aprūpe nekavējoties jāaizstāj;

2. Pēc pacienta pārbaudes darbu pabeigšanas veidojiet ieradumu izmest sanitāro apģērbu un mainīt ieradumu valkāt veselības apģērbu, lai pieskartos datoram, mobilajam tālrunim, dokumentiem utt.

3. Ja sanitārais dienests ir pakļauts vietai, kas var būt inficēta ar patogēnu, ieteicams to nomainīt ar pāris tīriem sanitāriem apģērbiem, ja nepieciešams veikt papildu pārbaudes darbu vai kontaktu ar tīrām vietām.

Kaut arī to definē kā vienreizēju higiēnas apģērbu izmantošanu, pastāv skaidra atšķirība starp izturīgiem un vispārējas nozīmes apģērbiem. Piemēram, izturīgs sanitārais apģērbs var aizsargāt rokas ilgāku laiku, tādējādi samazinot nomaiņas biežumu un efektīvi uzturot lietotāja darba grafiku. Lielāka loma ir samazināt kopējās veselības aprūpes pakalpojumu izmaksas, lai garantētu lietotāja darba efektivitāti.

Tā kā izturīgiem sanitāriem apģērbiem ir tik daudz priekšrocību, kā jūs vērtējat, ka sanitārie apģērbi ir izturīgi sanitārie apģērbi?

Pirmkārt, protams, aplūkojiet veselības aprūpes veidu. Šobrīd sanitāro apģērbu veidi ir ļoti lieli, tostarp dažādi stili, un visbiežāk tie ir tipveida, izturīgi, super biezi un tamlīdzīgi. Nosaukuma noteikumi no tiem satur noteiktu informāciju. Piemēram, izturīgi un īpaši biezi sanitārie apģērbi būs izturīgāki. Standarta sanitārtehnikas izstrādājumu izturība ir samērā vāja. Galvenais iemesls tam ir tas, ka tiem ir vairāk vai mazāk izejmateriālu, tāpēc svars mainās un biezums mainīsies.

Tad jums ir nepieciešams apskatīt veselības aprūpes materiālus. Sanitāro apģērbu kopīgie materiāli ir latekss, nitrils, PVC un PE. Kā materiāls izturīgiem sanitāriem apģērbiem butironitrilam ir liela priekšrocība, jo tas ir sintētisks materiāls, kas tiek polimerizēts no trim monomēriem, lai piešķirtu tai nodilumizturīgu īpašību. Tāpēc, izturīgs sanitārais apģērbs, vēlamais nitrila materiāls.