Vienkārša vienreizējās lietošanas tīrīšanas metode

- May 09, 2019-

Vienkārša vienreizējās lietošanas lapu tīrīšanas metode

Parasti miega laikā mēs katru dienu pavadām vismaz 7-8 stundas gultā. Vasarā mēs katru nakti pat iztukšojam vismaz 200 ml sviedru. Tas ir visu veidu baktēriju gultas veļa, tāpēc mums ir nepieciešams bieži notīrīt mūsu loksnes. Katru dienu sejas tīrīšana ir nepieciešama.

Cilvēku spilveni, vienreizējās lietošanas loksnes un segas ir klātas ar dažādām baktērijām, vīrusiem, sēnītēm, vienšūņu cistām utt. Ja šīs baktērijas netiek izņemtas laikā, tiks pārnēsātas dažādas slimības, kas apdraud cilvēku veselību. Laika apstākļi ir labi un piemēroti žāvēšanai. Ieteicams nekavējoties veikt plašu gultas tīrīšanu mājās, pēc tam izņemt gaisu un sterilizēt saules ultravioleto starojumu. Mainot vienreiz lietojamo gultas pārsegu un vienreizējās lietošanas loksnes, jūs varat izmantot putekļsūcēju vai nedaudz mitru lupatu, lai notīrītu atlikušos blaugznas un matus uz matrača. Ja ir traipi, netīrai vietai uzklājiet ziepes un pēc tam izmantojiet sausu drāniņu, lai sūkotu, vai izmantojiet matu žāvētāju, lai notīrītu mitros traipus, lai netiktu veidoti, radītu smaku.

Tīrot vienreizējās lietošanas loksnes, daudzi cilvēki saskarsies ar dažādām plankumainām loksnēm. Asins, sulas, rūsas uc radītos traipus ir grūti tīrīt, jo īpaši ilgu laiku. Šīs smudges ir vēl grūtāk atbrīvoties. Vai ir kāds veids, kā novērst šos traipus? Patiesībā, tīrot asinis, jūs nevarat tos mazgāt ar karstu ūdeni. Tos var mazgāt tikai ar aukstu ūdeni. Asinīs ir tādi olbaltumvielu komponenti kā plazma, kas šķīst ūdenī, un karsējot, tā kļūst nešķīstoša ūdenī, tāpat kā vistas asinis, cūku asinis vai olas, ko mēs parasti ēdam. Pēc karsēšanas tas kļūst par ūdenī nešķīstošu bloku, tāpēc tas nav viegli mazgājams. Līdzīgi, asinis tiek pakļautas gaisam ilgu laiku, un līdzīgas ķīmiskās izmaiņas notiks. Tas ir iemesls, kāpēc Chen Jiu asinis nav viegli nomazgāt.