Pareizā metode slimnieka uzvalka valkāšanai

- May 15, 2019-

Pareizā metode slimā tērpa valkāšanai

Daudzu nozaru attīstība dzīvē ir nedalāma. Dažreiz dažās nozarēs ir savi zīmoli savā jomā. Šodien mēs tos iepazīstināsim ar jums.

1. Atveriet sterilo vienreizlietojamo ķirurģisko kleitu ar aseptiskiem knaibles.

2. Meklējiet operatīvajā telpā plašāku telpu, lai novērstu ķimikāliju valkā- šanu piesārņotājiem.

3. Atlasiet sterilās cimdu izmēru atbilstoši marķējumam.

[Darbības metode]

(1) Pēc tam, kad rokas ir dezinficētas, paņemiet ķirurģisko tērpu (rokai nevajadzētu pieskarties pamatā esošajai ķirurģiskajai kleitai), paceliet apkakles galus ar abām rokām un brauciet uz krūtīm un darba galdu un citiem darbiniekiem, lai atpazītu sterilu ķirurģiskās kleitas seju un noņemiet darbību. Apģērbs, pretējā pusē ir sejas.

(2), ķirurģisko tērpu iemet gaisā, abas rokas tiek ievietotas uzmavā un nedaudz izstieptas.

(3) Patrulējošā medmāsa palīdzēja vilkt kakla kakla stūri un nostiprināt muguras jostu. Lietotājs nodeva roku uz piedurknēm. (Jūs varat virzīt rokas uz plaukstu ar divām rokām, vai ar roku ievietot otras puses manšetes iekšpusi. Ķirurģisko uzmavu no plaukstas uz plaukstu nospiež, lai novērstu roku pieskaršanos ārpusei. ķirurģiska kleita).

(4) Pēc ķirurģiskās kleitas uzvilkšanas nedaudz salociet to, padariet drošības jostu brīvu (izvairieties no pirksta pieskaršanās ķirurģiskajam kleitam) (jostas šķērsot), un pareizā ķirurģiskās kleita valkāšanas metode ir piemērota patrulējošajai medmāsai. .

(5), pārojošā medmāsa piesaistīja jostu no aizmugures (izvairieties no pieskaršanās valkātāja pirkstiem) un pacēla jostas vidū ar abām rokām.

Raksti, kurus jūs varētu interesēt:

Operācijas laikā medicīniskajam personālam jāpiepilda īpaša ķirurģiska kleita. Izvēloties ķirurģisko tērpu, lai būtu drošs, ir nepieciešams nodrošināt, lai apģērbs būtu 100% sterils, lai nodrošinātu optimālu sterilizāciju un dezinfekciju, lai nodrošinātu optimālu aizsardzību.

Pamatmateriāli galvenokārt ir neaustie audumi. Pēc vairākām dezinfekcijas procedūrām tās tiek izmantotas vienreizējai lietošanai, lai nodrošinātu veselību un higiēnu. Galu galā šādu apģērbu higiēna ir ārkārtīgi svarīga, lai efektīvi izvairītos no Bijun inficēšanās uz galda. Saglabājiet savu apkārtni tīru. Daudzi ārsti pavada daudz laika ķirurģijā, tāpēc drēbes nēsā ilgu laiku. Tāpēc mums ir jānodrošina, lai apģērbs būtu ērtāks un elpojošāks. Galu galā operācijas brīdī medicīniskais personāls ir ļoti saspringts, tāpēc ir nepieciešams nodrošināt to valkāšanas komfortu un efektīvi novērst apģērba plīsumu vai nevajadzīgu nodilumu.

Valkāšanai ziemā tas ir ļoti izturīgs pret statisko elektrību. Un dažām ķimikālijām, kā arī baktērijām, var būt laba loma pretestībā. Apģērbu krāsa galvenokārt ir zilā un zilā krāsā, kas nodrošina klusu un mierīgu vizuālo efektu, kas ir ļoti piemērots operācijas galdam.