Kādas ir vienreizējās lietošanas maskas aizsardzības materiālu priekšrocības?

- Apr 29, 2019-

Kādas ir vienreizējās lietošanas maskas aizsardzības materiālu priekšrocības?

Tagad ikvienam ir jāzina vienreizējās lietošanas maskas aizsardzība, jo īpaši sabiedriskās vietās, slimnīcās ir daudz baktēriju, tāpēc, ceļojot, bieži redzat, ka daudzi cilvēki valkā medicīniskās maskas, tad medicīnas maskas novērš baktēriju iekļūšanu cilvēka organismā. Šeit zemais vienreizlietojamās maskas gabals tiks iepazīstināts ar lietotājiem, es ceru palīdzēt ikvienam.

Agrāk no medicīniskās maskas materiāla izmantotā filtra drāna galvenokārt absorbē baktērijas un vīrusus un bloķē patogēnus. Blīvs filtra slānis izmanto filtru N95, lai filtrētu daļiņas, kas var efektīvi bloķēt lidojošās salvetes, asinis, ķermeņa šķidrumus un sekrēciju. Lietas. Maskas sloksne ir divas garas sloksnes, kas iet caur kanāliem abās maska pusēs. Deguna klips atrodas filtra slāņa augšējās daļas centrā un novieto starp blīvo slāni un filtra slāni. Materiāls ir metāla vai metāla-plastmasas kompozītmateriāls, kam ir gan plastiskums, gan izturība, un tas ir ērts lietošanai deguna blīvējumos.

Var teikt, ka medicīniskā maska ir labs priekšmets, lai nodrošinātu savstarpēju infekciju starp medicīnas personālu un pacientu. Tādēļ ir nepieciešams veikt baktēriju filtrēšanas efektivitāti vairāk nekā 95% apmērā saskaņā ar valsts prasībām ražošanas laikā, kas ir medicīnas maskas svarīgākā loma.

Mūsdienās gaisa piesārņojums pilsētās kļūst arvien nopietnāks. Daudzi cilvēki izvēlas valkāt pret miglas maskas, kas var novērst putekļu un baktēriju iesūkšanos organismā. Tomēr tirgū ir daudz veidu maskas, tāpēc kā izvēlēties pretmasku maskas? Nelielas vienreizējās maskas maskas tiks iepazīstinātas ar lietotājiem vienkāršā veidā, es ceru palīdzēt visiem.

Pērkot pretmasku maska, jāpārbauda, vai pret miglas maska ir piemērota sejai, vai ir daudz gaisa noplūdes ap degunu un zodu, un maska ar sliktu sejas blīvējumu ir vienāda ar nodilumu. Šeit mēs cenšamies to segt. Maska uz galvas, nevis maska, kas karājas pie auss.

Vai elpošana ir gluda, tas ir, vai var garantēt personas normālu elpošanu. Ja izelpošana nav gluda, būs daudz ūdens tvaiku, un studentiem ar brilles ir šāda pieredze. Pēc maskas valkāšanas brilles tiks pārklātas ar miglu. Tāpēc ieteicams izvēlēties maska ar elpošanas vārstu.

Tā kā pret miglas maskas ārējais slānis ārējā gaisā bieži uzkrājas daudz putekļu, baktēriju un citu netīrumu, bet iekšējais slānis bloķē izelpotās baktērijas un siekalas. Tāpēc abas puses nevar izmantot pārmaiņus, pretējā gadījumā ārējais slānis būs piesārņots. Viela ieelpo cilvēka organismā, kad tā ir tieši piestiprināta sejai un kļūst par infekcijas avotu.