10 visdaudzsološākās metro zonas Ķīnā

- Aug 19, 2019-

Šanhajas metropoles teritorija, kuras IKP pērn reģistrēja 9,1 triljonu juaņu (1,33 triljoni dolāru), ir Ķīnas daudzsološākais reģions, teikts Evergrande pētniecības institūta 20. jūnijā publicētajā ziņojumā.

Ziņojumā tika analizēti 24 Ķīnas galvaspilsētas apgabali, ņemot vērā to populāciju, IKP un A-akciju vai H-akciju biržas sarakstā iekļauto uzņēmumu skaitu, kā arī patentu skaitu.

Pekinas metropoles teritorija, kas sarakstā ieņem otro vietu, atspoguļo pāreju no viena vienkodolu pilsētas izplešanās uz daudzkodolu intensīvu attīstību.

Trešo vietu ieņēma Šenženas-Dongguanas-Huizhou lielpilsēta, kas pazīstama ar jauno migrantu piesaisti un atrodas Ķīnas jaunākajā demogrāfiskajā telpā.

Apskatīsim desmit populārākās Ķīnas galvaspilsētas teritorijas ar vislielāko potenciālu.

Nr. 10 Čangša-Žuzhou-Ksjatanta metropoles teritorija

1111

Nr. 9 Uhaņas metropoles teritorija (ieskaitot Uhanu, Huangshi, Ezhou, Huanggang, Xiaogan, Xianning, Xiantao , Qianjiang un Tianmen)

2222

Nr. 8 Čuncjinas metropoles teritorija

333

Nr. 7 Hangžou metropoles teritorija (ieskaitot Hangdžou, Dzjaxing, Huzhou, Shaoxing, Quzhou un Huangshan)

4444

Nr. 6 Čendu metropoles teritorija (ieskaitot Čendu, Deyang, Ziyang, Meishan un Ya'an)

5555

Nr. 5 Nanjing metropoles teritorija (ieskaitot Nanjing, Zhenjiang, Yangzhou, Huaian, Maanshan, Chuzhou, Wuhu un Xuancheng)

6666

Nr. 4 Guangzhou-Foshan-Zhaoqing metropoles teritorija

7777

Nr. 3 Šenženas-Dongguanas-Huizhou metropoles teritorija

8888

Nr. 2 Pekinas metropoles teritorija (ieskaitot Pekinu, Langfangu un tās trīs ziemeļu apgabalus, Guanu, Džoudžou un Vučingu utt.)

9999

Nr. 1 Šanhajas metropoles teritorija (ieskaitot Šanhaju, Sudžou, Vuksi, Nantungu, Ningbo, Dzjaksingu, Džoušanu un Huzhou)

0000


no China Daily