Wanli piedāvā plašu kvalitatīvu vienreizējās lietošanas virsvalku klāstu

- Sep 19, 2019-

Vienreizējās lietošanas virsvalki ir ekonomiska, taču efektīva alternatīva auduma aizsargtērpiem. Tas piedāvā aizsardzību no putekļiem, pelējuma un daudzām citām sausu daļiņu un aerosola briesmām, ar kurām darbinieki saskaras katru dienu. Šie vienreizējās lietošanas aizsargtērpi ir ideāli piemēroti krāsošanai, svina vai azbesta mazināšanai, pelējuma attīrīšanai, sauso ķīmisko vielu pielietošanai, pārtikas pārstrādei un daudzām citām.

Wanli piedāvā plašu kvalitatīvu vienreizējās lietošanas virsvalku izvēli . Visi mūsu vienreizējie kombinezoni un citi IAL apģērbi atbilst rūpniecības standartiem attiecībā uz sauso daļiņu barjeru. Tas aizsargā darbiniekus no kairinošiem un bīstamiem materiāliem, piemēram, azbesta un svina putekļiem. Bez tam mūsu vienreizējās lietošanas virsvalkos ir spēcīgi, bet viegli elpojoši materiāli, tāpēc valkājot tos, jūs esat ērti visas dienas garumā.

Tātad, vai jums ir nepieciešama aizsardzība, strādājot ar krāsām, apstrādājot ķīmiskas vielas, vai no bīstamām baktērijām un vīrusiem, Wanli ir nodrošinājis jūs   no galvas līdz kājām!