Kādas ir vienreizējās lietošanas cimdu īpašības?

- May 14, 2019-

Kādas vienreizējās lietošanas cimdu īpašības nosaka tā valkāšanas jutību?

Vienreizējās lietošanas cimdiem ir daudz priekšrocību. Pēc nodiluma tas nav slogs, piemēram, otrais ādas slānis, tam ir laba jutība, un tas dod lietotājiem labāku produktu pieredzi. Tā ir viena no unikālajām produkta funkcijām. Vienreizējās lietošanas cimdu lieliska jutība ir paša produkta un procesa kombinācija.

Tas ir jutīgs, jo tas ir plānāks. Neatkarīgi no tā, vai tas ir nitrila cimdi vai lateksa cimdi, tas ir izgatavots no sintētiskā kaučuka vai dabiskā kaučuka no emulsijas plēves, tāpēc to var padarīt ļoti plānu. Šādas rokas var labāk izjust ārējo pasauli un saglabāt labu jutību.

Elastīgums ir labs, un spēja uzstādīt rokas ir obligāta. Kaut arī cimdi ir plāni, tos nevar lietot, un jutīgums ir ievērojami samazināts. Nitrila cimdi un lateksa cimdi var būt ļoti tuvi, jo tie ir labi elastīgi un mēreni stiepjas. Šī vienreizējās lietošanas cimdi ir kā cilvēka ķermeņa otrais slānis, turot rokas elastīgas un jutīgas.

Pockmark dizains vēl vairāk palīdz cimdiem saglabāt jutīgumu valkāšanā. Cimdi ir konstruēti tā, lai tie būtu iezīmēti, neatkarīgi no tā, vai tie ir vērsti vai plaukstas, tas ir kā pirkstu nospiedums vai plaukstas izdruka uz rokas, lai rokas varētu uzturēt lielu saskarsmes sajūtu, tāpēc rokas pieskāriens var palikt jutīgs.

Vienreizlietojami cimdi ar labu jutību, kas ļauj lietotājiem labāk izmantot objektu un samazināt kļūdas darbā. Roku, zīmju un plānuma kombinācija ir iemesls, kādēļ vienreizējās lietošanas cimdi ir jutīgi. Ja cimdu biezums tiek mainīts, nemainot pirmos divus, vai tas ietekmē tā jutību?

Atbilde ir acīmredzama. Biezumam būs zināma ietekme uz jutīgumu. Tomēr faktiskajā lietošanā lietotāja lietošanas pieredze daudz nemainās. Kāpēc ir šis?

Tā kā vienreizējās lietošanas cimdu biezums ir atšķirīgs, kopējie cimdi ir standarta, biezāki un īpaši biezi. Zināmā mērā tie ir arī sava veida atšķirība starp dažādiem produktu biezumiem. Tomēr, tā kā vienreizējās lietošanas cimdi ir vienreizlietojami, tos iznīcina tūlīt pēc lietošanas. Turklāt cimdu izgatavotājs ražošanas cimdos kontrolēs cimdu biezumu saprātīgā diapazonā. Faktiski cimdu biezuma pieaugums nav liels. Tāpēc šī punkta biezuma pieaugumam nav īpaši liela ietekme uz rokām, un jutīgums nav būtiski apdraudēts.