Analīze par to, kā iegādāties vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību ikdienas dzīvē

- May 03, 2019-

Analīze par to, kā iegādāties vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību ikdienas dzīvē

Ar nepārtrauktu sabiedrības attīstību, dabiskā vide kļūst arvien sliktāka. Cilvēki valkā vienreizējās lietošanas maskas, ceļojot, galvenokārt, lai aizsargātu viņu veselību. Tomēr var redzēt, ka pieprasījums pēc vienreizējās lietošanas maskas joprojām ir diezgan liels. Tomēr daudzi lietotāji nezina, kā iegādāties vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību, tāpēc mūsdienu vienreizējās lietošanas maskas aizsardzība Xiaobian sniegs lietotājiem vienkāršu ievadu. Papildu padomi vienreizējās lietošanas maskas aizsardzībai.

Putekļu drošība, vienreizējās lietošanas maskas putekļu bloķēšanas efektivitāte ir balstīta uz tās barjeras efektivitāti pret smalkiem putekļiem, īpaši elpošanas putekļiem, kas ir mazāki par 2,5 mikroniem. Tā kā šis putekļu daļiņu lielums var tieši nokļūt alveolos, tam ir vislielākā ietekme uz cilvēku veselību. Putekļu aizsargājoša vienreizējās maskas aizsardzība, kas sastāv no filtra materiāla aktīvās ogles šķiedras matrača vai neaustiem audumiem, tiem, kas mazāk nekā 2,5 mikroni ieelpojamu putekļu, šķērsojot filtru.

Tuvums, vienreizējās lietošanas maskas aizsardzība un pretpuses noplūdes dizains ir tāds, lai novērstu to, ka gaiss nonāk cauri vienreizējai maskai, lai aizsargātu plaisu starp cilvēka seju un to nedrīkst ieelpot, filtrējot. Gaiss ir kā ūdens plūsma, kur tas vispirms plūst, ja pretestība ir maza. Ja vienreizējās lietošanas maska aizsargā formu no ciešas saskares ar cilvēka seju, bīstamie priekšmeti gaisā izplūst no intīmās vietas un iekļūst cilvēka elpceļos. Tad, pat ja izmantojat filtru, jūs varat to aizsargāt ar vienreizlietojamu maska. Jūs nevarat arī aizsargāt savu veselību. Daudzi ārzemju noteikumi un noteikumi paredz, ka darbiniekiem regulāri jāveic vienreizēju maskas aizsardzības saķeres pārbaude. Mērķis ir nodrošināt, ka darbinieki izmanto piemērotu vienreizējās lietošanas masku, lai aizsargātu un valkātu vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību pareizā secībā.

Ērti valkāt, lai darba ņēmēji būtu gatavi valkāt un uzlabot darba efektivitāti darba vietā. Mūsdienās vienreizējās lietošanas apkope bez apkopes ir aizsargāta pret tīrīšanu vai detaļu nomaiņu. Kad putekļi ir piesātināti vai vienreizējās lietošanas maskas ir bojātas, tas tiek izmests. Tas nodrošina vienreizējās lietošanas maskas aizsardzību un saglabā darba ņēmēju no vienreizējās lietošanas maskas aizsargāšanas. Laiks un pūles. Turklāt daudzas vienreizējās lietošanas maskas ir aizsargātas arka veidā, lai nodrošinātu labu atbilstību sejas formai un saglabātu noteiktu vietu deguna un mutē, lai ērti valkātu.